Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
+Рішення 37 сесії 7 скликання від 14.08.2020
Рішення 37 сесії 7 скликання від 14.08.2020


ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
37 сесія 7 скликання

14 серпня 2020 року


351. Про затвердження звіту про виконання бюджету Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2020 року.
Доповідає: Альона КАЛІНІЧЕНКО – начальник фінансового управління.


352. Про затвердження Почесного знаку «За вклад у розвиток Тростянецької громади» та зображення нагрудного знаку «За заслуги» І, ІІ, ІІІ ступенів.
Доповідає: Наталія КОВАЛЬОВА – секретар міської ради.


353. Про створення комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Тростянецької міської ради та затвердження його Положення.
Доповідає: Юлія ІЩЕНКО – в.о. начальника відділу освіти Тростянецької міської ради.


354. Про надання дозволу ТОВ «УКРТАУЕР» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та експлуатації споруди електрозв`язку – вежі ТОВ «УКРТАУЕР», з подальшою передачею її в оренду терміном на 49 років із земель комунальної власності Тростянецької міської ради.
355. Про надання дозволу ТОВ «УКРТАУЕР» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та експлуатації споруди електрозв`язку – вежі ТОВ «УКРТАУЕР», з подальшою передачею її в оренду терміном на 49 років із земель комунальної власності Тростянецької міської ради.
Доповідає: Євген КАТРИЧЕНКО – начальник відділу з питань комунальної власності і земельних відносин.


356. Про заслуховування звіту директора закладу загальної середньої освіти
І-ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради Бондаренко І.В.
Доповідає: Ірина БОНДАРЕНКО – директор ЗЗСО № 5.


357. Про продовження терміну дії контракту з керівником закладу загальної середньої освіти I-III ступенів № 5 Тростянецької міської ради.
Доповідає: Ганна ІВАХ - провідний спеціаліст (з правових питань та квартирного обліку.


358. Про заслуховування звіту директора закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 Тростянецької міської ради Лампак Л.І.
Доповідає: Лариса ЛАМПАК – директор ЗЗСО № 3.


359. Про продовження терміну дії контракту з керівником закладу загальної середньої освіти I-III ступенів № 3 Тростянецької міської ради.
Доповідає: Ганна ІВАХ - провідний спеціаліст (з правових питань та квартирного обліку.


360. Про внесення змін до рішення 4 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 30.01.2018 року № 261 «Про затвердження міської цільової комплексної Програми «Медичні кадри 2018-2022 років».
Доповідає: Анатолій ПЛАХТИРЯ – генеральний директор КНП ТМР «Тростянецька міська лікарня».


361. Про внесення змін до рішення 3 сесії 7 скликання № 179 від 04.01.2018 року Тростянецької міської ради «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників комунального закладу Тростянецької міської ради «Спортивний клуб «Академія спорту».
Доповідає: Богдан ЄСИП – директор КЗ ТМР «Спортивний клуб «Академія спорту».


362. Про затвердження договору купівлі-продажу житлового будинку на аукціоні.
363. Про затвердження результатів продажу та завершення приватизації об’єкта малої приватизації – житлового будинку по вул. Зарічна, 33 в
м. Тростянець.
364. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, кадастровий номер 5925010100:00:008:0067, по вул. Вознесенська, 53д в м. Тростянець Сумської області гр. Думчикову Володимиру Федоровичу та гр. Міняйло Ірині Миколаївні.
365. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, кадастровий номер 5925010100:00:003:0180, по вул. Набережна, 31 в
м. Тростянець Сумської області гр. Сторожеву Василю Миколайовичу.
Доповідає: Ганна ІВАХ - провідний спеціаліст (з правових питань та квартирного обліку.


366. Про надання дозволу дочірньому підприємству «Ринок Європейський» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецький ринок» на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 03.10 для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури в м. Тростянець по -------------.
367. Про надання дозволу гр. Подойніку Віктору Володимировичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 11.02 - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (виробництво готових металевих виробів) за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, -----------.
368. Про надання дозволу гр. Подойніку Віктору Володимировичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 11.02 - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (цех переробки вторинної сировини) за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, ----------------.
369. Про надання дозволу ФОП Баранюк Владлені Олександрівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 03.07- для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (адмінбудівля) по -------------- м. Тростянець, Сумської області.
370. Про надання дозволу гр. Линник Анастасії Павлівни на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки код КВЦПЗ 01.05 - для індивідуального садівництва по ----------- в м. Тростянець, Сумської області.
371. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) гр. Нікітіну Андрію Миколайовичу 03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель приватної власності в м. Тростянець по -------------.
372. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки код КВЦПЗ 16.00 землі запасу Тростянецької міської ради в новій редакції.
373. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) код КВЦПЗ 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: с. Зарічне, -------------.
374. Про розірвання договору оренди землі по ------------ зареєстрованого за номером запису про інше речове право № 25708361 від 06.04.2018 року, укладеного між Тростянецькою міською радою та
гр. Сорокою Юрієм Петровичем.
375. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, кадастровий номер 5925010100:00:008:0389, по --------------- в
м. Тростянець Сумської області гр. Охріменко Вадима Костянтиновича.
Доповідає: Альона ГОЛОПЬОРОВА – провідний спеціаліст землевпорядник.СМС інформування
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец