Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Повноваження заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради (Міняйло С.М.)

Повноваження заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради

 

7.1. Забезпечує реалізацію державної політики на території Тростянецької міської територіальної громади у сфері правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне додержання та запобігання невиконанню вимог актів законодавства, інших нормативних документів Тростянецькою міською радою, її виконавчим комітетом та міським головою під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов’язків, здійснення організаційного забезпечення діяльності старост та старостинських округів.

7.2. Організовує виконання власних та делегованих повноважень виконавчих органів міської ради, передбачених статтями Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», діє лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, передбачені Конституцією та іншими Законами України, керується у своїй діяльності Конституцією України і Законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови районної держадміністрації, актами органів місцевого самоврядування та інших законодавчих актів в питаннях, віднесених до компетенції.

7.3. Координує роботу, у межах своєї компетенції, по формуванню плану соціально-економічного розвитку, готує пропозиції до бюджету міської ради, забезпечує розробку Програм територіальної громади, контролює хід їх виконання та організовує звіти про їх виконання на сесії ради.

7.4. Заступник міського голови організовує підготовку і готує особисто проекти рішень міської ради та рішень виконкому.

7.5. Здійснює контроль за підбором кандидатур для призначення на посади начальників, спеціалістів відділів міської ради, яких контролює, надає пропозиції по їх звільненню.

7.6. Здійснює представництво інтересів Тростянецької міської ради в місцевих, апеляційних, вищих спеціалізованих судах та у Верховному суді України, у тому числі у взаємовідносинах з державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності.

7.7. Бере участь у розробленні проектів цільових програм, метою яких є розв’язання проблем розвитку відповідного населеного пункту ради.

7.8. Бере участь у підготовці та реалізації міжнародних та національних проектів.

7.9. В межах наданих повноважень здійснює контроль за організацією роботи старост та працівників старостинських округів.

7.10. Сприяє діяльності органів суду, прокуратури, юстиції, служби безпеки, внутрішніх справ та адвокатури щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів осіб, що проживають на території громади.

7.11. Організовує висвітлення у засобах масової інформації та на офіційному сайті Тростянецької міської ради діяльності питань у відповідності до компетенції.

7.12. Вносить пропозиції щодо встановлення надбавок  та преміювання працівників структурних підрозділів міської ради, роботу яких контролює.

7.13. Очолює комісії створені при Тростянецькій міській раді, згідно компетенції.

7.14. Координує та контролює роботу:

- відділу правового забезпечення;

- відділу з питань державної реєстрації.

7.15. Веде особистий усний прийом громадян, розглядає письмові звернення громадян в установленому чинним законодавством порядку.

7.16. Заступник міського голови виконує інші обов’язки, покладені на нього міською радою, виконавчим комітетом та міським головою. Бере участь у роботі інших комісій, створених при Тростянецькій міській раді, райдержадміністрації (за згодою).

СМС інформування
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец