Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Повноваження заступник міського голови з питань регіонального розвитку, проектної діяльності, міжнародного співробітництва, містобудування, архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю

Повноваження заступник міського голови з питань регіонального розвитку, проектної діяльності, міжнародного співробітництва, містобудування, архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю

5.1. Забезпечує реалізацію державної політики на території Тростянецької міської територіальної громади в галузях з питань регіонального розвитку, проектної діяльності, міжнародного співробітництва, містобудування, архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю.

5.2. Організовує виконання власних та делегованих повноважень виконавчих органів міської ради, передбачених статтями Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», діє лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, передбачені Конституцією та іншими Законами України, керується у своїй діяльності Конституцією України і Законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови районної держадміністрації, актами органів місцевого самоврядування та інших законодавчих актів в питаннях регіонального розвитку, проектної діяльності, міжнародного співробітництва, містобудування, архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю.

5.3. Координує роботу, у межах своєї компетенції, по формуванню плану соціально-економічного розвитку, готує пропозиції до бюджету територіальної громади, забезпечує розробку Програм територіальної громади, контролює хід їх виконання та організовує звіти про їх виконання на сесії ради.

5.4. Заступник міського голови організовує підготовку і готує особисто проекти рішень міської ради та рішень виконкому.

5.5. Здійснює контроль за підбором кандидатур для призначення на посади начальників відділів, спеціалістів структурних підрозділів міської ради, яких контролює, надає пропозиції по їх звільненню.

5.6. Вносить пропозиції щодо поліпшення та перспективного вирішення питань регіонального розвитку, проектної діяльності, міжнародного співробітництва, містобудування, архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю.

5.7. Контролює питання по розробці, написанню проектів для участі в конкурсах, грантових програмах, що проводяться українськими та іноземними організаціями і установами.

5.8. Здійснює контроль щодо розробки, подання та реалізації проектів ДФРР.

5.9. Контролює виконання завдань щодо реалізації місцевої політики у сфері залучення позабюджетних коштів.

5.10. Здійснює контроль замовлення в проектних інститутах проектно-кошторисних документацій на будівництво, реставрацію, реконструкцію та капітальний ремонт об’єктів комунальної власності та контроль при їх виготовленні.

5.11. Ініціює встановлення та постійну підтримку партнерських зв’язків з громадами за кордоном та сприяє розвитку інформаційного, економічного, культурного співробітництва, обміну делегаціями у галузі освіти, культури, спорту та ін.

5.12. Заступник міського голови виконує підготовку та здійснює контроль з питань регіонального розвитку, проектної діяльності, міжнародного співробітництва, містобудування, архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю.

5.13. Координує діяльність суб’єктів містобудування щодо комплексного розвитку територій, забудови населених пунктів на території Тростянецької територіальної громади, поліпшення їх архітектурного вигляду.

5.14. Контролює забезпечення додержання законодавства у сфері містобудування та архітектури, державних стандартів, норм і правил, регіональних правил забудови населених пунктів, затвердженої містобудівної документації.

5.15. Організовує висвітлення у засобах масової інформації та на офіційному сайті Тростянецької міської ради діяльності питань у відповідності до посадових обов’язків.

5.16. Вносить пропозиції щодо встановлення надбавок  та преміювання працівників структурних підрозділів міської ради, роботу яких контролює.

5.17. Заступник міського голови в межах наданих повноважень здійснює контроль за розробкою та виготовленням генеральних планів розвитку громади.

5.18. Очолює комісії створені при Тростянецькій міській раді, згідно компетенції.

5.19. Координує та контролює роботу:

відділу містобудування та архітектури;

відділу державного архітектурно-будівельного контролю;

відділу проектної діяльності та міжнародного співробітництва;

відділу капітального будівництва.

5.20. Веде особистий усний прийом громадян, розглядає письмові звернення громадян в установленому чинним законодавством порядку.

5.21. Заступник міського голови виконує інші обов’язки, покладені на нього міською радою, виконавчим комітетом та міським головою. Бере участь у роботі інших комісій, створених при Тростянецькій міській раді, райдержадміністрації та районній раді (за згодою).

СМС інформування
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец