Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Повноваження Злепка В.А.

Повноваження заступника міського голови з питань економічного розвитку, бюджету, залучення інвестицій, торгівлі, малого та середнього підприємництва, управління комунальним майном, законності та регулювання земельних відносин

 

Забезпечує реалізацію державної політики на території  територіальної громади в галузях з питань економічного розвитку, політики у сфері інвестиційної діяльності, державної політики з питань розвитку підприємництва та регуляторної політики, у сфері торгівлі та побутових послуг, єдиної державної зовнішньоекономічної політики, у сфері реєстрації речових прав на нерухоме майно, управління комунальним майном, законності, регулювання земельних відносин.

Організовує виконання  власних та делегованих повноважень виконавчих органів міської ради, передбачених статтями Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», діє лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, передбачені Конституцією та іншими Законами України, керується у своїй діяльності Конституцією України і Законами України, актами Президента України і постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, наказами Держгеокадастру, рішеннями Сумської обласної ради, розпорядженнями голови Сумської обласної державної адміністрації, розпорядженнями голови районної державної адміністрації, актами органів місцевого самоврядування та інших законодавчих актів в питаннях економічного розвитку, бюджету, управління комунальним майном, законності, регулювання земельних відносин, розвитку малого та середнього підприємництва та торгівлі.

Координує роботу, у межах своєї компетенції, по формуванню плану соціально-економічного розвитку, стратегічних планів розвитку громади, готує пропозиції до бюджету Тростянецької міської територіальної громади, забезпечує розробку Програм громади, контролює хід їх виконання та організовує звіти про їх виконання на сесії ради.

Бере участь у підготовці та реалізації міжнародних та національних проектів.

Заступник міського голови організовує підготовку і готує особисто проекти рішень міської ради та рішень виконкому.

Координує виконання показників програм економічного і соціального розвитку.

Здійснює контроль за підбором кандидатур для призначення на посади начальників відділів, спеціалістів структурних підрозділів міської ради, яких контролює, надає пропозиції по їх звільненню.

Розробляє прогнози економічного і соціального розвитку відповідного населеного пункту ради на середньостроковий період та програми її економічного і соціального розвитку на короткостроковий період, а також бере участь у розробленні проектів міських цільових програм, метою яких є розв’язання проблем розвитку відповідного населеного пункту ради.

Вносить пропозиції щодо погодження інвестиційних проектів у пріоритетних галузях економіки.

Бере участь у підготовці пропозицій щодо визначення середньострокових пріоритетних напрямів інноваційної діяльності.

Контролює питання щодо підготовки та укладення договорів про сплату авансового внеску в рахунок оплати вартості земельної ділянки.

Бере участь у підготовці проектів угод, договорів, меморандумів, протоколів зустрічей делегацій і робочих груп у межах своїх повноважень.

Бере участь у проведенні нарад, семінарів, громадських оглядів, конкурсів з питань діяльності суб’єктів підприємництва у сфері виробництва товарів та їх реалізації, у розвитку і впровадженні нових форм організації торгівлі та побутового обслуговування, підвищення рівня культур, які проводяться на території Тростянецької міської територіальної громади.

Заступник міського голови виконує підготовку та здійснює контроль за виконанням показників програм економічного і соціального розвитку, координує вирішення питань щодо використання нежилих приміщень, будинків і споруд, що належать до комунальної власності. Забезпечує підготовку і внесення відповідними спеціалістами на розгляд ради пропозицій по наданню під забудову та для інших потреб земель, що перебувають у власності Тростянецької міської територіальної громади.

В межах наданих повноважень здійснює контроль за роботою та розвитком малого та середнього підприємництва та торгівлі у громаді.

Організовує висвітлення у засобах масової інформації та на офіційному сайті Тростянецької міської ради діяльності питань у відповідності до посадових обов’язків.

Вносить пропозиції щодо встановлення надбавок  та преміювання працівників структурних підрозділів  міської ради, роботу яких контролює.

Заступник міського голови має повноваження у здійсненні організаційних, консультативних, дорадчих функцій при підготовці та внесенні на розгляд виконкому, міської ради пропозицій щодо порядку та умов відчуження комунального майна, проектів місцевих програм приватизації та переліку об’єктів комунальної власності, які не підлягають приватизації, організації виконання цих програм.

Заступник міського голови координує вирішення питань землеустрою.

Координує роботу Центру громадської безпеки громадського формування «Сила і Честь» Тростянецької міської територіальної громади, сприяє діяльності органів суду, прокуратури, юстиції, служби безпеки, внутрішніх справ та адвокатури щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

Очолює комісії створені при Тростянецькій міській раді, згідно компетенції.

Координує та контролює роботу:

відділу економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності;

відділу комунальної власності і земельних відносин.

Веде особистий усний прийом громадян, розглядає письмові звернення громадян в установленому чинним законодавством порядку.

Заступник міського голови виконує інші обов’язки, покладені на нього міською радою, виконавчим комітетом та міським головою. Бере участь у роботі інших комісій, створених при Тростянецькій міській раді, районної державної адміністрації (за згодою).

СМС інформування
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец