Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Нове будівництво біатлонного комплексу «NESKUCHNE» з багатофункціональними спортивно - оздоровчими об’єктами по вул. Лісна в м. Тростянець, Сумської області

Нове будівництво біатлонного комплексу «NESKUCHNE» з багатофункціональними спортивно - оздоровчими об’єктами по вул. Лісна в м. Тростянець, Сумської області

Розробники:

- Дочірнє підприємство публічного акціонерного товариства «Сумбуд» «Проектно-технологічне підприємство «Сумбудпроект»;

- проектне бюро з Чеської республіки Projekční kanceláři «Pelikán» в особі Ing. Milan Pelikán (які є розробниками проекту біатлонної спортивної бази в місті Nové Město na Moravě);

Залучені фахівці:

- технічний директор біатлонної бази в місті Нове-Место-на-Мораве в Чехії Karel Klapač;

- представники компанії TechnoAlpin - світовий лідер по виробництву штучного снігу.

Загальний опис

Намір проекту полягав у пошуку найкращого рішення та компромісу, дотримуючись територіальних лімітів та вимог IBU до стадіону, який може отримати ліцензію IBU А.

Рішення засноване на ідеальному дизайні таким чином, що розроблена база зможе приймати всі міжнародні кубки IBU WC (International Biathlon Union World Cup), а також світові чемпіонати WCH (World Championships).

Розроблене рішення було випробувано на вимогах, зазначених у вихідному документі Фази 1, і воно відповідає заявленим вимогам. Під час роботи над проектом пропоноване рішення кілька разів обговорювалося з інвестором.

Розроблені ємності стадіону

• гаражне паркування: 240 машин

• зовнішня парковка: 360 автомобілів

• основна трибуна: 6000 глядачів

• мобільна трибуна: 3000 глядачів

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец  на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Переваги розробленого рішення:

- стадіон компактний (всі елементи розташовані в одному місці);

- схили стадіону спускаються на північ (з трибуни гарно споглядати всю зону стадіону (стрільбище, штрафне коло, зону старту, фінішу, естафети);

- місця для проживання конкурсантів, представників іви, членів ОС тощо розташовані безпосередньо біля спортивної зони;

- для системи штучного виготовлення снігу можливе використання води з озер. Водопостачання для систем утворення штучного снігу достатньо.

- спортивна база має 160 м над рівнем моря, це на 40 м вище ніж у Контіолахті, де висотна позначка становить 120 м - це найнижча точка порівняно з іншими спортивними базами ІВУ ліцензії А .

Будинки, споруди (постійні та тимчасові) та площі

Стрільбище

Він розташований у північній частині району. Стрільбище - це структура, що має 2 підземні поверхи, щоб покрити різницю висот нахилу землі на північ. Ці підземні підлоги будуть використовуватися як місце для паркування, сховища та гараж для обладнання для обслуговування стадіонів і доріжок (наприклад, снігоходи тощо). На верхній частині цих 2 підземних поверхів розташована сама стрілянина.

Головна трибуна з офісним бекендом

Це головна будівля стадіону. Він складається з двох частин - основна частина з самою трибуною і бічна частина, в основному містять функціональні зони. У підвалі є зона для паркування, сховища та кілька функціональних зон (виробництво, терміни, телекомунікації тощо), які потрібно розташовувати якомога ближче до стадіону. На першому поверсі є входи для доступу до певних секторів трибуни, а також достатньо місця для туалетів для глядачів та сховища обладнання. У бічній частині є деякі функціональні зони (наприклад, управління місцями проведення заходів, надання першої допомоги, акредитація, допінг-контроль тощо). На другому поверсі розташовані переважно функціональні зони для ЗМІ, офісу IBU та управління змаганнями. На третьому, четвертому та п'ятому поверхах бічної частини розміщена VIP зона з достатньою зоною для туалетів та громадського харчування. У верхній частині основної частини є простір для розміщення мобільних контейнерів для телеглядачів.

Тунель

Під штрафним колом та зоною старту / фінішу є тунель. Цей тунель з'єднує підземний майданчик стрільбища (гараж / паркінг) з офісами та сховищами, розташованими в головній будівлі. Є кілька входів / виходів. Цей тунель також використовуватимуть біатлоністи, арбітри, транери та організатори для входу на стадіон.

Область обслуговування

Сервісна зона розташована на південь від головного корпусу. Під час змагань світового кубку WC (World Cup), а також світового чемпіонату WCH (World Championships) будуть розміщені тимчасові контейнери для команд.

Сімейний клуб

Зона розташована поруч із зоною обслуговування. Сімейний клуб розроблений як тимчасова будівля з контейнерів. Це досить гарне рішення для початку. Пізніше якась постійна структура може бути побудована як родинний клуб.

Громадський намет

Зона для громадського намету буде зарезервована ОС поза стадіоном. ОС повинна знайти відповідну зону біля головного коридору, де глядачі збираються від міста до стадіону.


Дизайн-проект поважає треки, які вже є. Щоб мати можливість організувати всі змагання IBU WC / WCH, поточні треки повинні бути розширені.

• До поточних 2,6 км доріжок додаються 2 петлі (поруч із стрільбою та в лісі), що створює доріжку 3,3 км

• До 3,3 км доріжки додається 1 додатковий контур, що створює доріжку 4,0 км

Вертикальне рішення доріжок не було в рамках цього дизайнерського проекту. На наступних етапах вертикальне рішення повинно перевірятися на правила IBU, а можливі коригування повинні бути розроблені. При цьому ширина доріжок повинна бути відрегульована, щоб відповідати правилам IBU.

Паркінг

Місця для паркування стадіону достатньо, щоб подбати про всі вимоги, окрім VIP та глядачів. Це означає, що організаційному комітету доведеться знайти відповідні місця для паркування глядачів та VTP.

Місця паркування стадіону поділяються на наступні зони:

• Р1 - підземна стоянка в структурі стрільбища - 193

• Р2 - стоянка нижче головної трибуни - 44

• РЗ - парковка в зоні обслуговування -132

• Р4 - паркування в зоні воскових вантажівок - 44

• Р5 - парковка в телевізійному складі - 54

• Р6 - стоянка вздовж головної дороги - 91

Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Відвідуваність сайту