Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Повноваження заступника голови

Повноваження заступника міського голови з питань освіти, культури і туризму, охорони здоров’я та соціального захисту населення

 

Заступник міського голови з питань освіти, культури і туризму, охорони здоров’я та соціального захисту населення є посадовою особою місцевого самоврядування, за поданням міського голови затверджується на посаду рішенням сесії міської ради, підпорядковується безпосередньо міському голові.

Організовує виконання Законів України, указів та розпоряджень Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень голови районної держадміністрації, рішень сесій міської ради, рішень виконавчого комітету та розпоряджень міського голови та інших законодавчих актів у межах своєї компетенції.

Формує плани соціально-економічного розвитку, стратегічні плани розвитку міста, готує пропозиції до бюджету міської ради у межах своєї компетенції.

Заступник подає пропозиції по розробці заходів на виконання державних, обласних, районних програм. Розробляє міські програми з питань, віднесених до його компетенції, координує їх виконання.

Здійснює керівництво та бере участь у підготовці та реалізації міжнародних та національних проектів.

Подає пропозиції по розробці заходів по відзначенню у місті святкових заходів, організовує та контролює їх проведення та забезпечує участь міськвиконкому у районних святкових заходах.

Заступник міського голови з питань освіти, культури і туризму, охорони здоров’я та соціального захисту населення координує роботу закладів культури, охорони здоров’я, роботу дитячих навчальних закладів, що знаходяться у власності міської ради.

Організовує підготовку та готує особисто проекти рішень міської ради та міськвиконкому у межах своєї компетенції та здійснює контроль за їх виконанням.

Координує питання соціального захисту населення в місті (сприяє вирішенню питань опіки та піклування, координує питання видачі довідок малозабезпеченим верствам населення, надання матеріальної допомоги та інші питання соціального захисту).

Веде особистий усний прийом громадян, розглядає письмові звернення громадян.

Очолює комісію по визначенню та взяттю на обслуговування пристарілих громадян міста та інші комісії та конкурсні комітети, що створюються при міськвиконкомі, з питань культури і туризму, охорони здоров’я, освіти та соціального захисту населення.

Сприяє роботі молодіжної та дитячої громадських рад та надає їм організаційну допомогу.

Заступник міського голови виконує також інші обов’язки, покладені на нього міською радою та виконавчим комітетом, бере участь у роботі комісій створених при міськвиконкомі, райдержадміністрації та районній раді.

Заступник міського голови є підзвітним, підконтрольним і відповідальним перед міською радою, виконкомом міськради, міським головою.

 

Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Куди ідти?
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціація міст України
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Відвідуваність сайту