Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Списки дітей В ДНЗ

Списки дітей в ДНЗ на 2014 – 2015 навчальні роки

«Калинка»

II молодша група «Веселка»

Вільних місць: 0


п/п
П. І.
1 Вавренюк Полна
2 Данюк Анастасія
3 Геращенко Каміла
4 Кириченко Дмитро
5 Руденко Даніїл
6 Волошина Поліна
7 Гробова Марія
8 Колєйнікова Анна
9 Катриченко Дмитро
10 Кашеваров Богдан
11 Рябуха Анастасія
12 Шимко Владислав
13 Дацько Максим
14 Кошева Каміла
15 Білокопитов Арсеній
16 Марченко Влада
17 Лучанінова Ліза
18 Віннікова Олександра
19 Гордієнко Андрій
20 Захарченко Артем
21 Цимбалішина Амалія
22 Кулібаба Поліна
23 Голіус Богдан
24 Ходус Марйам
25 Лобас Марина
26 Лобас Аліна
27 Харченко Кіріл
28 Луговець Аріна

Середня група «Берізка»

Вільних місць: 4


п/п
П. І.
1 Волошин Ярослав
2 Гладченко Даніїл
3 Гура Даніл
4 Гомолов Олексій
5 Кащенко Даніл
6 КулібабаНікіта
7 Логвиненко Владислав
8 Мартимянов Кіріл
9 Мишкін Генадій
10 Помаз Поліна
11 Приходько Валерія
12 Прокопович Максим
13 Рябчун Михайло
14 Столяренко Кирило
15 Хижняк Володимир
16 Яцик Даніїл
17 Касьяненко Євгенія
18 Іванова Софія
19 Гончаренко Анастасія
20 Кошель Данііл
21
22
23
24

Середня група «Їжачок»

Вільних місць: 3


п/п
П. І.
1 Баранець Вадим
2 Біловоленко Олександр
3 Болотний Іван
4 Гаврик Ярослав
5 Гавриленко Єгор
6 Голіков Ростислав
7 Григорєв Роман
8 Запорожець Артем
9 Захарченко Кіріл
10 Зуєва Каріна
11 Крат Дмитро
12 Луценко Кіріл
13 Міхно Поліна
14 Ничик Микола
15 Сизарєва Маргарита
16 Пархоменко Артем
17 Петрова Катерина
18 Пономаренко Софія
19 Почашинська Яна
20 Савченко Нікіта
21 Целуйко Юлія
22 Шимко Ігор
23
24
25

Старша група «Колобок»

Вільних місць: 3


п/п
П. І.
1 Бала Олександр
2 Бержова Анна
3 Бойко Нікіта
4 Конєв Ілля
5 Мірошниченко Єлизавета
6 Мишкіна Вікторія
7 Пащенко Станіслав
8 Петренко Софія
9 Сінкевич Нікіта
10 Слєдзевська Дарина
11 Бабін Антон
12 Білаш Дмитро
13 Грінін Вадим
14 Євсюков Клім
15 Обруснік Валерія
16 Овчаренко Валерія
17 Пономаренко Ростислав
18 Рагулін Давід
19 Савостян Олег
20 Шаповал Ярослав
21 Усманов Тімур
22 Литвин Олексій
23 Підопригора Стефанія
24
25
26



«Ромашка»

Ясельна група «Теремок»

Вільних місць: 4


п/п
П. І.
1 Комар Єва
2 Наумов Гордій
3 Пікуль Олександра
4 Сидоренко Анастасія
5 Сумцов Артем
6 Фисун Ілл
7 Ґудзь Андрій
8 Власов Кирил
9 Фальченко Вероніка
10 Шило Вадим
11 Харченко Поліна
12 Шинкаренко Артем
13 Тарасенко Максим
14 Мироненко Артем
15 Дейкун Радомир
16 Замотайло Неля
17 Дунай Ганна
18 Пророчек Назар
19 Чибірін Тетяна
20 Дашутіна Поліна
21 Логвиненко Максим
22 Ложечник Артем
23 Клунко Євангеліна
24 Данілов Михайло
25 Черкесова Дар’я
26 Устінова Каріна
27
28
29
30

Друга молодша група «Калинка»

Вільних місць: 2


п/п
П. І.
1 Афанасьєва Вероніка
2 Холодов Артем
3 Булавков Олександр
4 Слабоспицька Влада
5 Ізосімов Руслан
6 Комісаровський Артем
7 Андрєєв Євгеній
8 Корабельський Ярослав
9 Артюшенко Марія
10 Халєєва Аліна
11 Гончарук Артем
12 Журавель Дар’я
13 Білан Дмитро
14 Слідзевська Тая
15 Єгіазарова Анастасія
16 Лучук Юлія
17 Селегень Павло
18 Борика Ярослав
19 Косяк Каміла
20 Фисун Даніель
21 Холодов Артем
22 Антонова Софія
23 Кудря Денис
24 Бердутін Віктор
25 Батура Єгор
26
27



«Казка»

Група «Ромашка»

Вільних місць: 1


п/п
П. І.
1 Клименко Олег
2 Ільчук Валерія
3 Пальошко Поліна
4 Черненко Владислав
5 Синявська Анна
6 Тєльна Кіра
7 Головченко Єлизавета
8 Прасок Іван
9 Горгуль Олександр
10 Коряков Артем
11 Поляковська Ліна
12 Рогоза Роман
13 Бєлоус Валерія
14 Савін Назар
15 Плутенко Аліса
16 Токар Владислав
17 Лобода Валерія
18 Гостєва Ольга
19 Бундич Тимур
20 Головченко Поліна
21 Лобода Матвій
22 Лапін Костянтин
23 Куделя Софія
24 Восковий Ярослав
25 Шпак Дмитро
26

Група «Метелик»

Вільних місць: 0


п/п
П. І.
1 Плотнікова Катерина
2 Бєльський Радіон
3 Задесенець Анна
4 Авраменко Олександр
5 Садова Аделіна
6 Євдокимова Крістіна
7 Спіцина Поліна
8 Подопригора Мілана
9 Рожкова Дар’я
10 Ільченко Іванна
11 Яценко Анастасія
12 Яценко Марія
13 Нарожна Кароліна
14 Болоніна Аліса
15 Галицька Інеса
16 Демидов Владислав
17 Жмурко Марія
18 Могилка Радислав
19 Мухіна Анастасія
20 Ноздріна Богдана
21 Падалка Віолетта
22 Рома Нікіта
23 Цалко Ангеліна
24 Линник Анастасія
25 Ковальов Єгор

Група «Теремок»

Вільних місць: 0


п/п
П. І.
1 Цілуйко Анастасія
2 Рєзунов Данііл
3 Далека Данііл
4 Савченко Андрій
5 Захарченко Петро
6 Захарченко Антон
7 Савіна Діна
8 Ворона Максим
9 Одража Анна
10 Плотніков Станіслав
11 Соіна Дар’я
12 Баранюк Єва
13 Кожушко Іван
14 Кузьменко Єгор
15 Костенко Анна
16 Мартиновський Дмитрій
17 Мар’єнкова Валерія
18 Столяренко Вікторія
19 Кушнірова Анна
20 Леженін Дмитрій
21 Грачова Єлизавета
22 Лук’янова Вікторія
23 Рубан Іван
24 Сукачова Дарина
25 Монастирська Віолетта
26 Іванов Антон
27 Гонтаренко Максим
28 Кожушко Дар’я

Група «Ягідка»

Вільних місць: 0


п/п
П. І.
1 Пащенко Аким
2 Маловічко Євген
3 Міщенко Артем
4 Синявін Денис
5 Панченко Тимур
6 Петруша Святослав
7 Кузьмін Данііл
8 Михно Богдана
9 Черепов Іван
10 Данілов Михайло
11 Бєлон Кіріл
12 Могилевська Анастасія
13 Воловик Анна
14 Попова Олександра
15 Шкрябан Кіріл
16 Бабич Єгор
17 Линник Єгор
18 Тітарєв Єгор
19 Тараненко Єгор
20 Олійник Мірослава
21 Басов Вадим
22 Кліщов Максим
23 Бондаренко Аркадій
24 Конєва Анастасія
25 Лапін Дмитро
26 Шалапчук Ульяна
27 Дудник Макар
28 Давиденко Ангеліна



«Веселка»

Різновікова група «Сонечко»

Вільних місць: 3


п/п
П. І.
1 Бондаренко Матвєй
2 Гукова Дар’я
3 Івченко Софія
4 Закалюжна Карина
5 Запаска Євгенія
6 Кардаш Богдан
7 Мазний Максим
8 Переносова Аріна
9 Савченко Альона
10 Сафрон Ілона
11 Шаповал Мілана
12 Шибівський Ростислав
13 Веремієнко Владислав
14 Шевченко Даша
15 Дашутіна Поліна
16 Шаповал Діана
17 Закалюжна Ангеліна
18 Чумаченко Софія
19 Бугай Діана
20 Білик Максим
21 Таран Євгеній
22 Пащенко Кіра
23
24
25



«Білочка»

II молодша група «Ведмежатко»

Вільних місць: 0


п/п
П. І.
1 Давидова Ксенія
2 Ісаєва Вероніка
3 Рагулін Денис
4 Северін Нікіта
5 Падалка Софія
6 ЯценкоВладислав
7 Найдьон Кирило
8 Іващук Анастасія
9 Іващук Софія
10 Карпенко Валерія
11 Лісняк Анна
12 Кудря Єгор
13 Волочаєв Дмитро
14 Шульга Владислав
15 Сотніков Ян
16 Руденко Дмитро
17 Шрябан Кіра
18 Шкрябан Вадим
19 Біловол Арсеній
20 Конєв Нікіта
21 Морданьова Вікторія
22 Дікунова Єлізавєта
23 Сторчун Владислав
24 Мірошніченко Андрій
25 Мица Артем
26 Олещенко Єгор
27 Заічко Віктор
28 Шимко Матвій

Середня група «Сонечко»

Вільних місць: 0


п/п
П. І.
1 Демченко Богдан
2 Міщенко Максим
3 Нієлова Єлизавета
4 Рагулін Максим
5 Сотнікова Альбіна
6 Басов Назар
7 Башлай Христина
8 Бондаренко Катерина
9 Герасименко Ілона
10 Д'яченко Кіра
11 Золотухіна Марія
12 Коваль Олександра
13 Колісник Ярослав
14 Кучков Артем
15 ЛитвинАртем
16 Мазур Максим
17 Мірошниченко Мілана
18 Нітченко Артем
19 Почтарьов Андрій
20 Шматенко Крістіна
21 Сабадаш Данііл
22 Сокура Анна
23 Удодова Володимира
24 Шереверя Максим
25 Міщенко Денис
26 Ніконова Юлія
27 Подойнік Дмитро

Середня група «Сонечко»

Вільних місць: 0


п/п
П. І.
1 Біловол Ярослав
2 Кириленко Софія
3 Лисенко Софія
4 Міхєєв Константин
5 Онищенко Валерія
6 Рісков Максим
7 Сторожев Владислав
8 Шматенко Вікторія
9 Аболєнцева Даніела
10 Антощук Валерія
11 Борисенко Володимир
12 Василенко Ростислав
13 Дігтяренко Анастасія
14 Дудко Любов
15 Карась Аріна
16 Курило Ганна
17 Морозов Константин
18 Носуля Данііл
19 Сорокіна Сніжана
20 Тернова Марія
21 Тернова Софія
22 Тищенко Роман
23 Усенко Емілія
24 Фесенко Данііл
25 Чорнобривець Віталій
26 Шевцова Анна
27 Яковлєв Єгор
28 Науменко Назар
Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

Пароль



Забули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Куди ідти?
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціація міст України
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Відвідуваність сайту