Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
План розвитку міста Тростянець :: ОЦІНКА ТЕНДЕНЦІЙ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

ОЦІНКА ТЕНДЕНЦІЙ СОЦІАЛЬНО - ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

 


На даний час місто розвивається, як однопрофільний центр, орієнтований в основному на виробництво продуктів харчування (цукор, борошно, кондитерські вироби, мінеральна вода та напої, хлібобулочні та макаронні вироби).
На місцевий соціально-економічний розвиток протягом 2008 року будуть істотно впливати:
- Закон України „Про Державний бюджет України на 2008 рік”;
-     Указ Президента України від 15.07.1999 року №856/99„Про основні напрямки забезпечення житлом населення України на 1999-2004 рік”, в частині необхідності коригування генплану міста, затвердження місцевих правил забудови, створення інституту соціального житла в містах, сприяння кредитуванню молодіжного житлового будівництва, завершення незакінченого будівництва житла і реконструкції житлових будинків старих серій;
-     Указ Президента України „Про прискорення реформування житлово-комунального господарства” від 19.10.1999 року №1351/99, в частині передачі в комунальну власність відомчих об’єктів.
Не зважаючи на відносно стабільну соціально-економічну ситуацію, в місті виразно бачаться ризики та негативні тенденції, що послаблюють дієвість чинників подальшого економічного зростання і можуть стати загрозливими у подальших роках.
В першу чергу впливати на розвиток і життєдіяльність міста будуть показники доходної частини бюджету, обсяг вилучення до бюджету району та обсяг наданих місту дотацій і субвенцій. Так, більша частина бюджету міста буде використана на утримання соціальних закладів (дитсадки, клуби, ФАПи, самоврядування), відповідно бюджетного розподілу міністерства фінансів. Натомість з кожним роком, спостерігається зменшення видатків на комунальну галузь та утримання міського господарства.
Протягом 2008 року прогнозується подальше старіння міського населення та дисбаланс у його віковій структурі через міграцію частини працездатного населення. Проте, протягом року ця тенденція буде малопомітною. Прогнозується подальше скорочення різниці між народжуваністю та смертністю міського населення.
Економіка міста буде зростати, викликаючи попит підприємницьких структур на привабливі земельні ділянки. Продовжуватиметься ріст кількості підприємницьких структур, особливо у сфері торгівлі у центрі міста та обабіч автошляху Харків –Суми. Також зросте попит на приміщення, придатні для розміщення гуртових складів, об’єктів побуту. Однак зростання цін на нафту на зовнішніх ринках призведе до посилення тиску на економіку міста, що призведе до зростання цін на товари та послуги. Також, труднощі адаптації суб’єктів підприємницької діяльності до ринкових умов господарювання продовжують істотно впливати на економічну динаміку.
В зв’язку із зростанням середнього віку населення та змінами у його структурі зросте попит на послуги для людей старшого віку, а саме медичні послуги та ліки та, відповідно, зменшуватиметься на товари для дітей.
Покращення ситуації в економіці міста протягом останніх років сприяло підвищенню рівня життя, насамперед, зростанню доходів населення, але їхній рівень не забезпечує суттєвого інвестування у розвиток місцевої економіки, що не виключає експансії зовнішнього капіталу.
Продовжуватиме зростати екологічне навантаження на оточуюче середовище за рахунок скорочення зелених насаджень і підвищення інтенсивності руху автотранспорту центральними вулицями міста.
Нагальною проблемою залишається забезпечення відчутного впливу позитивних змін у виробничій сфері на показники соціального та культурного розвитку міста, його благоустрій та впорядкованість.
     Розглянуті в даному документі тенденції характеризують як позитивні зрушення в соціально - економічному розвитку міста, так і свідчать про існування ризиків для подальшої розбудови міста.

 

Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Відвідуваність сайту