Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Повноваження заступника міського голови

Повноваження заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства, управління комунальним майном, законності, регулювання земельних відносин, благоустрою, транспорту, зв’язку, підприємництва та торгівлі

 

Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства, управління комунальним майном, законності, регулювання земельних відносин, благоустрою, транспорту, зв’язку, підприємництва та торгівлі за поданням міського голови затверджується рішенням сесії міської ради і підпорядковується безпосередньо міському голові.

Організовує виконання Законів України, указів та розпоряджень Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень голови районної держадміністрації, рішень сесій, виконкому та розпоряджень міського голови та інших законодавчих актів в питаннях розвитку житлово-комунального господарства міста, управління комунальним майном, законності, регулювання земельних відносин, благоустрою, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва та торгівлі.

Формує плани соціально-економічного розвитку, стратегічні плани розвитку міста, готує пропозиції до бюджету міської ради у межах своєї компетенції.

Забезпечує розробку міських програм із питань розвитку житлово-комунального господарства міста, управління комунальним майном, законності, регулювання земельних відносин, благоустрою, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва та торгівлі.

Заступник міського голови координує роботу відділів міськвиконкому та спеціалістів у межах своєї компетенції, організовує підготовку та готує особисто проекти рішень міської ради та рішень міськвиконкому.

Координує роботу комунальних підприємств Тростянецької міської ради: КП «Тростянецькомунсервіс», КП «Тростянецьке ЖЕУ» та їх дочірніх підприємств. Координує діяльність об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Заступник міського голови виконує підготовку та здійснює контроль за виконанням планів капітального ремонту житлового фонду, координує вирішення питань щодо використання нежилих приміщень, будинків і споруд, що належать до комунальної власності. Забезпечує підготовку і внесення на розгляд ради пропозицій по наданню під забудову та для інших потреб земель, що перебувають у власності територіальної громади міста. Виконує функції уповноваженого міської ради на проведення земельних торгів та торгів щодо об’єктів комунальної власності міської ради (аукціонів, конкурсів, викупів).

Здійснює контроль за розробкою та виконанням генеральних планів розвитку міста, проектів будівництва, контроль за роботою транспорту, зв’язку, розвитком підприємництва та торгівлі у місті.

Контролює проведення робіт по благоустрою міста, санітарний стан в місті, стан шляхів по місту, координує стан пасажирських перевезень у міському сполученні.

Заступник міського голови має повноваження у здійсненні організаційних, консультативних, дорадчих функцій при підготовці та внесенні на розгляд виконкому, міської ради пропозицій щодо порядку та умов відчуження комунального майна, проектів місцевих програм приватизації та переліку об’єктів комунальної власності, які не підлягають приватизації, організації виконання цих програм.

Заступник координує вирішення питань землеустрою, веде реєстрацію колективних договорів підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, розташованих на території міста, та договорів по заміні права власності на об’єкти нерухомості.

Координує роботу Тростянецького громадського формування з охорони громадського порядку, сприяє діяльності органів суду, прокуратури, юстиції, служби безпеки, внутрішніх справ та адвокатури щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян міста.

Заступник міського голови очолює комісії та конкурсні комітети, створені при міськвиконкомі, з питань житлово-комунального господарства, управління комунальним майном, законності, регулювання земельних відносин, благоустрою, транспорту, зв’язку, підприємництва та торгівлі.

Веде особистий усний прийом громадян, розглядає письмові звернення громадян.

Заступник міського голови виконує також інші обов’язки, покладені на нього міською радою, виконавчим комітетом та міським головою, бере участь у роботі інших комісій, створених при міськвиконкомі, райдержадміністрації та районній раді.

Заступник міського голови є підзвітним, підконтрольним і відповідальним перед сесією міської ради, виконкомом міськради, міським головою.

 

Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

Пароль



Забули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Куди ідти?
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціація міст України
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Відвідуваність сайту