Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Повноваження заступника міського голови

Повноваження заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства, управління комунальним майном, законності, регулювання земельних відносин, благоустрою, транспорту, зв’язку, підприємництва та торгівлі

 

Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою, транспорту та зв’язку за поданням міського голови затверджується рішенням сесії міської ради і підпорядковується безпосередньо міському голові.

Організовує виконання Законів України, указів та розпоряджень Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень голови районної держадміністрації, рішень сесій, виконкому та розпоряджень міського голови та інших законодавчих актів в питаннях розвитку житлово-комунального господарства міста, будівництва, благоустрою, транспорту та зв’язку.

Формує плани соціально-економічного розвитку, стратегічні плани розвитку міста, готує пропозиції до бюджету міської ради у межах своєї компетенції.

Забезпечує розробку міських програм із питань розвитку житлово-комунального господарства міста, будівництва, благоустрою, транспорту та зв’язку.

Заступник міського голови координує роботу відділів міськвиконкому та спеціалістів у межах своєї компетенції, організовує підготовку та готує особисто проекти рішень міської ради та рішень міськвиконкому.

Координує роботу комунальних підприємств Тростянецької міської ради: КП «Тростянецькомунсервіс», КП «Тростянецьке ЖЕУ», КП «Тростянецький ринок» та їх дочірніх підприємств, КП «Енерголюкс», КП «МРС», КП «БТІ». Координує діяльність об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Заступник міського голови виконує підготовку та здійснює контроль за виконанням планів капітального ремонту житлового фонду. Контролює роботу щодо будівництва, проведення робіт по благоустрою міста, санітариного стану у місті, стану шляхів по місту, стану пасажирських перевезень у міському сполученні.

Заступник міського голови очолює комісії та конкурсні комітети, створені при міськвиконкомі, з питань житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою, транспорту та зв’язку

Веде особистий усний прийом громадян, розглядає письмові звернення громадян.

Заступник міського голови виконує також інші обов’язки, покладені на нього міською радою, виконавчим комітетом та міським головою, бере участь у роботі інших комісій, створених при міськвиконкомі, райдержадміністрації та районній раді.

Заступник міського голови є підзвітним, підконтрольним і відповідальним перед сесією міської ради, виконкомом міськради, міським головою.

Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Відвідуваність сайту