Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Графік
Проект

 

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
КЕРІВНИКАМИ МІСЬКОЇ РАДИ

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Понеділок

Вівторок

Четвер

БОВА

Юрій Анатолійович

міський голова

2-й, 3-й

з 10-00 до 12-00

з 16-00 до 17-15

 

 

Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою, транспорту та зв’язку

 

 

4-й

з 10-00 до 12-00

з 13-00 до 16-00

 

ЗАЯЦ

Оксана Юріївна

заступник міського голови з питань освіти, культури і туризму, молоді і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення

 

 

1-й

з 10-00 до 12-00

з 13-00 до 16-00

 

КОВАЛЬОВА Наталія Анатоліївна

секретар міської ради

 

2-й, 4-й

з 10-00 до 12-00

з 16-00 до 17-15

 

СИНЯВІН

Максим Володимирович

заступник міського голови з питань регіонального розвитку, проектної діяльності, міжнародного співробітництва, містобудування, архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю

1-й, 4-й

з 10-00 до 12-00

з 16-00 до 17-15

 

 

ЗЛЕПКО

Володимир Анатолійович

заступник міського голови з питань економічного розвитку, бюджету, залучення інвестицій, торгівлі, малого та середнього підприємництва, управління комунальним майном, законності та регулювання земельних відносин

 

2-й, 4-й

з 10-00 до 12-00

з 16-00 до 17-15

 

БІЛОВОЛ

Алла Лаславівна
керуюча справами (секретар) виконавчого комітету

 

1-й, 3-й

з 10-00 до 12-00

з 16-00 до 17-15

 

 

 

 

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН НАЧАЛЬНИКАМИ ВІДДІЛІВ ТА СПЕЦІАЛІСТАМИ АПАРАТУ МІСЬКОЇ РАДИ

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Відділ містобудування, архітектури, комунального господарства та благоустрою

НИКОНЕНКО

Віктор Іванович

начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою та енергетичного менеджменту

 

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

 

 

 

 

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

 

СОРОКА 

Дмитро Миколайович

головний спеціаліст з питань енергетичного менеджменту

 

з 8-00 до 12-00  

з 13-00 до 17-15

 

з 8-00 до 12-00  

з 13-00 до 17-15

 

БОВА

Вячеслав Віталійович спеціаліст 1 категорії з питань благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та озеленення

 

 

з 8-00 до 12-00  

з 13-00 до 17-15

 

з 8-00 до 12-00  

з 13-00 до 16-00

Спеціаліст 1 категорії з питань благоустрою, транспорту та зв’язку (за посадою)

 

з 8-00 до 12-00  

з 13-00 до 17-15

 

з 8-00 до 12-00  

з 13-00 до 17-15

 

Відділ містобудування та архітектури

БЕР

Аліна Миколаївна

провідний спеціаліст з питань містобудування та архітектури

 

з 8-00 до 12-00  

з 13-00 до 17-15

 

 

з 8-00 до 12-00
з 13-00

до 16-00

 

Загальний відділ

 

СЕРГІЄНКО

Олена Іванівна

начальник загального відділу

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 16-00

РАКІТІНА

Ганна Павлівна

провідний спеціаліст по роботі зі службовою кореспонденцією та зверненнями громадян

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

 

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

 

з 8-00 до 12-00  

з 13-00 до 16-00

БЄЛЬСЬКА

Аліна Миколаївна

спеціаліст 1 категорії з організації діловодства та контролю за виконанням розпорядчих документів

 

 

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

 

з 8-00 до 12-00  

з 13-00 до 16-00

Відділ правового забезпечення

ХРИСТОСОВА-НЕЧВОГЛОД Олена Володимирівна

начальник

відділу правового

забезпечення

 

 

з 8-00 до 12-00  

з 13-00 до 17-15

 

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

 

ІВАХ

Ганна Анатоліївна

спеціаліст І категорії з  правових питань та квартирного обліку

 

 

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

 

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 16-00

Спеціаліст 1 категорії з правових питань (за посадою)

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

 

 

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

 

Відділ економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності

Начальник відділу економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності (за посадою)

 

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

 

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

 

СТЕПАНОВА

Наталія Георгіївна

провідний спеціаліст (з контролю за місцевими податками і зборами, з питань підприємництва, регуляторної політики, торгівлі та у справах захисту прав споживачів)

 

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

 

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

 

Спеціаліст І категорії з економічного розвитку та залучення інвестицій (за посадою)

 

 

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

 

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 16-00

Відділ комунальної власності та земельних відносин

КАТРИЧЕНКО

Євген Ігорович

спеціаліст 1 категорії землевпорядник

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

 

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

 

 

 

 

 

Відділ з питань державної реєстрації

СУМЦОВ

Євген Станіславович

начальник відділу з питань державної реєстрації, державний реєстратор

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до   17-15

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

 

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 16-00

ПРОКОПОВИЧ

Оксана Миколаївна

державний реєстратор місця проживання та ведення реєстру

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

 

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 16-00

Державний реєстратор місця проживання та ведення реєстру (за посадою)

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

 

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 16-00

МАНЧЕНКО

Ольга Олександрівна

державний реєстратор прав на нерухоме майно

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

 

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 16-00

ТІТАРЄВА Тетяна Олегівна

державний реєстратор юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців,

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 17-15

 

з 8-00 до 12-00

з 13-00 до 16-00

 

 

 

Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

Пароль



Забули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Куди ідти?
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціація міст України
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Відвідуваність сайту