Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
_
Громадські слухання
у місті Тростянець
Сумської області

Р І Ш Е Н Н Я


від 04.07.2010 року
Про визначення
подальшого цільового призначення та напрямків
використання садиби Леопольда Кеніга – Палац Голіцина

Заслухавши та обговоривши інформацію ініціатора слухань міського голови Ю.А. Бови щодо визначення подальшого цільового призначення та напрямків використання садиби Леопольда Кеніга – Палац Голіцина, інформацію представника дорадчого комітету, протокол спільного засідання постійних комісій міської ради від 02.04.2010 щодо позиції міської ради та виконавчого комітету відносно даного питання, інформацію надану в. о. начальника відділу містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації Смолянінова А.Ф. щодо виконання п. 2 рішення виконавчого комітету № 140 від 18.03.2009 року та керівника ТВМ АП «БББ» Бурячкова Б.Б. стосовно виготовлення науково-реставраційної документації на реставрацію пам’ятки архітектури садиба Л.Кеніга (головний будинок та Круглий двір), зауваження та пропозиції учасників громадських слухань, враховуючи ч. 1 ст. 24 Закону України «Про охорону культурної спадщини», власник або уповноважений ним орган, користувач зобов'язані утримувати пам'ятку в належному стані, своєчасно провадити ремонт, захищати від пошкодження, руйнування або знищення, з метою розвитку туризму в місті, сприяння розвитку промисловості, враховуючи стратегічний план економічного розвитку міста Тростянець, зокрема щодо розвитку туризму, а також той факт що дані приміщення перебувають у незадовільному технічному та естетичному стані, а також той факт, що в даному крилі панського маєтку протягом багатьох років не виконувались поточні ремонтні роботи, беручи до уваги розміщення у правому крилі даного приміщення районного краєзнавчого музею, влаштовану картинну експозиції у центральній частині будівлі, необхідність популяризації місцевого виробника, розвитку туризму та організації змістовного дозвілля молоді, зважаючи на те, що згідно Положенням про громадські слухання в м.Тростянець, затвердженого рішенням 15 сесії 24 скликання Тростянецької міської ради № 25 від 26.02.2004 року,

Вирішили:

1. Визначити цільове призначення пам’ятки архітектури Садиба Л.Кенгіа (вул. Миру, 16 та вул. Миру, 16а) як культурно-мистецький центр Тростянецької міської ради.

2. Погодити напрямки використання Садиби Л. Кеніга:

- Проведення культурно-мистецьких заходів таких як вечори класичної музики, творчі зустрічі, літературні читання, виступи самодіяльних та професійних музичних колективів, фестивалів, оглядів, конкурсів вечорів відпочинку, дискотек, молодіжних балів, карнавалів, дитячих ранків та інших розважальних програм.

- Забезпечення роботи лекторіїв, народних університетів, студій, курсів, проведення тематичних вечорів, творчих зустрічей тощо;

- Проведення та влаштування в центральній частині головного будинку за погодженням із власником виставок та експозицій з живопису, образотворчого мистецтва, скульптури, графіки, народних промислів виставок та інших форм показу результатів творчої діяльності клубних формувань.

- Розміщення в правому крилі районного краєзнавчого музею (в разі відповідного клопотання Тростянецькою районною радою).

- Розміщення в лівому крилі експозиції «Музей шоколаду» шоколадної фабрики «Крафт Фудз «Україна» (за погодженням із ЗАТ «КФУ»).

- Розміщення на другому поверсі в кімнатах центральної частини садиби виставкової експозиції, присвяченої перебуванню П.І.Чайковського в Тростянці, музейного архіву (в разі потреби) та інших допоміжних кімнат.

- Розміщення КЗ «Культурно-дозвіллєвий комплекс «Тростянецький» та використання частини кімнат у разі потреби для його адміністративних та господарчих приміщень.

- Розміщення громадських організацій, сфера діяльності яких направлена на благодійництво, допомогу у відновленні та збереженні пам’яток архітектури, реалізації, соціальних та інших проектів, що направлені на вирішення соціальних та актуальних проблем розвитку територіальної громади міста Тростянець (в разі наявності вільних чи незадіяних в основній діяльності КЗ «КДК Тростянецький» кімнат).

- Надання платних послуг із організації весільних обрядів, а також конференцій, презентацій, офіційних прийомів (тривалістю не більше трьох діб).

- Використання будівлі для заходів, спрямованих на розвиток туризму в м. Тростянець.

3. Враховуючи вік та стан будівлі, особливо лівого крила, підтримати дії міської ради, направлені на проведення відповідних робіт з поточного ремонту кімнат лівого крила садиби та навколо будівлі.

4. Відділу містобудування та архітектури ОДА, а також ТВМ АП «БББ» врахувати рішення громадських слухань і внести зміни до проектної документації, що розробляється, до погодження з Державною службою з питань Національної культурної спадщини та Мінрегіонбудом проектної документації.

5. Цільове призначення підвалу приміщення головного будинку визначити окремо, врахувавши висновки відповідних фахівців після його додаткового обстеження.

6. Провести «круглий стіл», на якому обговорити нагальні питання щодо використання головного будинку Садиби Л. Кеніга.

7. Голові дорадчого комітету вжити заходів щодо подання даного рішення на розгляд сесії Тростянецької міської ради для відповідного рішення та врахування в роботі.

8. Дане рішення оприлюднити.

9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову дорадчого комітету.Голова дорадчого комітету слухань Ю. А. Бова
Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання

Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Відвідуваність сайту