Толоки
Надіслано Newsmaker 13 Квітня 2018, 15:03:50
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Тростянчани вийшли на толоку

Загальноміська толока проходить сьогодні у Тростянці. Трудові колективи установ, організацій, комунальних підприємств та закладів міської об’єднаної громади із задоволенням попрацювали в післяобідню пору, щоб причепурити місто, навести в ньому належний санітарний стан. Працівники Тростянецької міської ради прибирали територію біля адмінбудівлі, у парку ім П. І. Чайковського та скверах. Спільно з освітянами, працівниками закладів культури, комунальниками вони граблями згорнули до купи торішнє листя, підмели тротуарні доріжки від сміття, підрізали кущі. Для вивезення старого листя та сміття задіяна комунальна техніка. Гарний настрій усім учасникам толоки створили й чудова весняна погода, й завзята та дружня робота на свіжому повітрі заради чистоти у своєму рідному місті!


Деталі новини
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Загальноміська толока проходить сьогодні у Тростянці. Трудові колективи установ, організацій, комунальних підприємств та закладів міської об’єднаної громади із задоволенням попрацювали в післяобідню пору, щоб причепурити місто, навести в ньому належний санітарний стан.

Працівники Тростянецької міської ради прибирали територію біля адмінбудівлі, у парку ім П. І. Чайковського та скверах. Спільно з освітянами, працівниками закладів культури, комунальниками вони граблями згорнули до купи торішнє листя, підмели тротуарні доріжки від сміття, підрізали кущі. Для вивезення старого листя та сміття задіяна комунальна техніка.

Гарний настрій усім учасникам толоки створили й чудова весняна погода, й завзята та дружня робота на свіжому повітрі заради чистоти у своєму рідному місті!


 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец