Освіта
Надіслано Newsmaker 13 Лютого 2018, 14:02:47
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Із щирою любов'ю до Тарасового слова...

Фінальний етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка пройшов 3 лютого в Сумах, на базі спеціалізованої школи № 9. На урочистому відкритті конкурсу його учасників привітали Вікторія Гробова, директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Ірина Удовиченко, проректор Сумського ОІППО, Олександр Вертіль, голова Сумської обласної організації Національної Спілки письменників України.

З гордістю повідомляємо: серед 36 учасників фінального конкурсу гідно представила Тростянеччину учениця 6 класу міської школи № 3 Сніжана Хоменко! А підготувала дівчинку її мама, вчитель-філолог Людмила Олександрівна Хоменко, яка надихає донечку на самореалізацію, розвиває її творчі здібності, виховує почуття національної гідності, любові до рідної землі, свого народу та його героїв.

У творчій роботі за темою «Мені потрібні вірші Тараса Шевченка, бо…» Сніжана Хоменко продемонструвала вагомі знання життя і творчості Тараса Шевченка, уміння аналізувати, переосмислювати ідеї Кобзаря та висловила впевненість у тому, що «він буде так довго безсмертний, як довго існуватиме Україна».

Сподіваємося, що родинний дует мами й доньки ще не раз порадує нашу громаду перемогами у творчих конкурсах!