Привітання міського голови
Надіслано Newsmaker 06 Грудня 2017, 08:08:00
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Шанoвні захисники Вітчизни!
Дозвольте привітати вас зі святoм – з Днем Збрoйних сил України!

Цей день - данина поваги мужнім, сильним, відважним - всім, хто своїм безприкладним героїзмом відстояв і продовжує відстоювати право нашого народу на свободу, право бути господарем на рідній землі. Без власної сильної та боєздатної армії неможливо гарантувати державі стабільність, безпеку та гідне місце у міжнародній спільноті. У нелегкий для країни час, солдати та офіцери української армії, виявляючи глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для забезпечення надійної оборони нашої держави, її недоторканності та територіальної цілісності. Упевнений, що навіть у найскладніших умовах наші військовослужбовці не зрадять присязі, залишатимуться гарантом стабільності та безпеки України.Деталі новини

Шанoвні захисники Вітчизни
Дозвольте привітати вас зі святoм – з Днем Збрoйних сил України!

Цей день - данина поваги мужнім, сильним, відважним - всім, хто своїм безприкладним героїзмом відстояв і продовжує відстоювати право нашого народу на свободу, право бути господарем на рідній землі.

Без власної сильної та боєздатної армії неможливо гарантувати державі стабільність, безпеку та гідне місце у міжнародній спільноті. У нелегкий для країни час, солдати та офіцери української армії, виявляючи глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для забезпечення надійної оборони нашої держави, її недоторканності та територіальної цілісності. Упевнений, що навіть у найскладніших умовах наші військовослужбовці не зрадять присязі, залишатимуться гарантом стабільності та безпеки України.

Нехай славетні подвиги дідів та прадідів, щира любов до України надихають Вас, дорогі наші Захисники, на нові звершення у шляхетній справі служіння рідному народові. А ми, у свою чергу, зробимо все можливе, аби зігріти серця військовослужбовців дієвою підтримкою.

Щастя, добра та злагоди вам і вашим родинам. Мирного неба над Україною!
Слава Збройним силам України! Слава Україн!і


З повагою, міський голова Ю. А. Бова