Робота комунальних служб
Надіслано Newsmaker 04 Грудня 2017, 16:04:35
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Новими деревами збагатилися парки

П’ятдесят саджанців корисного дерева - горіха чорного висадили сьогодні працівники «Зеленбуду» у сквері біля будинку князя Голіцина та в міському парку. Чорний горіх, уродженець Америки, доводиться нашому волоському горіху родичем. Його мало використовують для посадки на дачних ділянках, побачити чорний горіх в Україні частіше за все можна в ботанічних садах. Завдяки високій концентрації в плодах цього дерева вітамінів, макро- і мікроелеменов, ферментів, органічних кислот, дубильних речовин і ефірних масел, йоду він займає особливе місце при лікуванні паразитарних і онкологічних захворювань й широко використовується в народній медицині та для виробництва гомеопатичних препаратів.


Деталі новини
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

П’ятдесят саджанців корисного дерева - горіха чорного висадили сьогодні працівники «Зеленбуду» у сквері біля будинку князя Голіцина та в міському парку. Чорний горіх, уродженець Америки, доводиться нашому волоському горіху родичем. Його мало використовують для посадки на дачних ділянках, побачити чорний горіх в Україні частіше за все можна в ботанічних садах.

Завдяки високій концентрації в плодах цього дерева вітамінів, макро- і мікроелеменов, ферментів, органічних кислот, дубильних речовин і ефірних масел, йоду він займає особливе місце при лікуванні паразитарних і онкологічних захворювань й широко використовується в народній медицині та для виробництва гомеопатичних препаратів.

Довідково: дерево чорного горіха досягає висоти 50 метрів, крона гілляста, густа, опускається низько до землі, плоди чорного горіха більші за розміром, ніж волоського.