Про внесення доповнень до розпорядження №04 від 06.03.2015 року «Про проведення четвертого пленарного засідання чергової 52 сесії міської ради 6 скликання»

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

від 16.03.2015 року № 05
м. Тростянець

Про внесення доповнень до розпорядження
№04 від 06.03.2015 року «Про проведення
четвертого пленарного засідання чергової
52 сесії міської ради 6 скликання»

Керуючись ст.61 розділу III Регламенту Тростянецької міської ради 6 скликання, п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести доповнення до пункту 2 розпорядження №04 від 06.03.2015 року «Про проведення четвертого пленарного засідання чергової
52 сесії міської ради 6 скликання», доповнивши порядок денний наступними питаннями:
1.1. Про розгляд звіту про здійснення державної регуляторної політики Тростянецькою міською радою у 2014 році.
1.2. Про внесення змін до Плану діяльності Тростянецької міської ради з підготовки проектів регуляторних актів.
1.3. Про затвердження договорів купівлі-продажу.

2. Внести зміни до п. 3 розпорядження №04 від 06.03.2015 року «Про проведення четвертого пленарного засідання чергової 52 сесії міської ради 6 скликання», додавши до переліку засідань постійних комісій спільне засідання комісій мандатної, з питань депутатської етики та законності та постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі, призначивши її на 19 березня 2015 року на 15-45 годину.

3. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома відповідних депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                 Ю.А. Бова