Про проведення четвертого пленарного засідання чергової 52 сесії міської ради 6 скликання

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

від 06.03.2015 року № 04
м. Тростянець

Про проведення четвертого пленарного засідання
чергової 52 сесії міської ради 6 скликання

Згідно п. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести четверте пленарне засідання чергової 52 сесії міської ради 6 скликання 20 березня 2015 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. Пункт 2 розпорядження №20 від 05.12.2014 року «Про скликання чергової 52 сесії міської ради 6 скликання», а саме порядок денний доповнити наступними питаннями:
2.1. Про Програму економічного та соціального розвитку міста на 2015 рік.
2.2. Про міський бюджет на 2015 рік.
2.3. Про внесення змін до міського бюджету на 2015 рік.
2.4. Про діяльність КП ТМР «Тростянецькомунсервіс».
2.5. Про стан виконання Програми забезпечення діяльності депутатів Тростянецької міської ради та вуличних комітетів на 2013-2016 роки та внесення змін до неї.
2.6. Про надання згоди на приватизацію об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району.
2.7. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Тростянець майна зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району.
2.8. Про визначення друкованого засобу масової інформації для висвітлення діяльності Тростянецької міської ради.
2.9. Про створення комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецька керуюча компанія промислових парків».

3. Засідання постійних комісій провести:
- мандатної, з питань депутатської етики та законності – 17 березня 2015 року о 14-00 годині;
- постійної комісії з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення – 17 березня 2015 року о 15-00 годині;
- постійної земельної погоджувальної комісії – 17 березня 2015 року о 16-00 годині;
- постійної комісії з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища - 19 березня 2015 року о 15-00 годині;
- постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі – 19 березня 2015 року о 16-00 годині.

4. Завідуючій КЗ КДК «Тростянецький» Куц Ю.В. забезпечити озвучення пленарного засідання 52 сесії міської ради 6 скликання 20.03.2015 року.

5. Завідуючій загальним відділом апарату міської ради Сергієнко О.І. запросити на четверте пленарне засідання 52 сесії міської ради членів виконавчого комітету, керівників комунальних закладів та підприємств, членів Громадської ради при міському голові, членів міських квартальних комітетів.

6. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома відповідних депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.

7. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                Ю.А. Бова