Про проведення третього пленарного засідання

від 29.01.2015 року № 03
м. Тростянець

Про проведення третього пленарного засідання

чергової 52 сесії міської ради 6 скликання Згідно п. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести третє пленарне засідання чергової 52 сесії міської ради 6 скликання 30 січня 2015 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. Пункту 2 розпорядження №20 від 05.12.2014 року «Про скликання чергової 52 сесії міської ради 6 скликання», а саме порядок денний доповнити наступним питанням:

2.1. Про затвердження Положення про справляння плати за землю на території м. Тростянець з 01.01.2015 року.

3. Завідуючій КЗ КДК «Тростянецький» Куц Ю.В. забезпечити озвучення пленарного засідання 52 сесії міської ради 6 скликання 30.01.2015 року.

4. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома відповідних депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців. 5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                    Ю.А. Бова