Про проведення другого пленарного засідання чергової 52 сесії міської ради 6 скликання

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

від 20.01.2015 року № 02
м. Тростянець

Про проведення другого пленарного засідання
чергової 52 сесії міської ради 6 скликання

Згідно п. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести друге пленарне засідання чергової 52 сесії міської ради 6 скликання 27 січня 2015 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. Пункт 2 розпорядження №20 від 05.12.2014 року «Про скликання чергової 52 сесії міської ради 6 скликання», а саме порядок денний, доповнити наступними питаннями:
2.1. Про звіт виконкому, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню програми соціально-економічного розвитку міста за 2014 рік.
2.2. Про внесення змін до Регламенту Тростянецької міської ради VI скликання.
2.3. Про внесення змін та доповнень до Положення про постійні комісії міської ради.
2.4. Про звіт по виконанню плану роботи міської ради за 2014 рік.
2.5. Про затвердження плану роботи міської ради на 2015 рік.
2.6. Про внесення змін до рішення №3 від 11.01.2011 року 4 сесії Тростянецької міської ради 6 скликання «Про затвердження структури, чисельності виконавчих органів Тростянецької міської ради».
2.7. Про внесення змін до міського бюджету на 2014 рік.
2.8. Про хід виконання програми щодо запобігання і протидії корупції в місті Тростянець на 2014-2015 роки.
2.9. Про виконання Програми приватизації окремого індивідуально-визначеного майна комунальної власності Тростянецької міської ради на 2014 рік.
2.10. Про встановлення місцевих податків з 01.01.2015 року.
2.11. Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
2.12. Про затвердження Положення про транспортний податок.
2.13. Про затвердження Положення про єдиний податок.
2.14. Про затвердження Положення про туристичний збір.
2.15. Про затвердження Положення про збір за місця для паркування транспортних засобів.
2.16. Про встановлення ставки акцизного податку з 01.01.2015 року.
2.17. Про звіт по виконанню соціальних проектів, що реалізовувалися в рамках конкурсу соціальних проектів та програм неприбуткових організацій у 2014 році.
2.18. Про визначення пріоритетних напрямів соціальних проблем для вирішення у 2015 році в рамках конкурсу соціальних проектів.
2.19. Про умови оплати праці міському голові та заступникам міського голови.
2.20. Про виключення з переліку нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Тростянець.
2.21. Про включення до переліку нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Тростянець комплексу будівель і споруд по вул. Горького, 98/1.
2.22. Про внесення змін до статуту Дочірнього підприємства «Екосервіс» Комунального підприємства Тростянецької міської ради „Тростянецькомунсервіс”.

3. Засідання постійних комісій провести:
- мандатної, з питань депутатської етики та законності – 26 січня 2015 року о 14-00 годині;
- постійної комісії з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення – 26 січня 2015 року о 14-30 годині;
- постійної земельної погоджувальної комісії – 26 січня 2015 року о 15-00 годині;
- постійної комісії з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища - 26 січня 2015 року о 15-30 годині;
- постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі – 26 січня 2015 року о 16-00 годині.

4. Завідуючій КЗ КДК «Тростянецький» Куц Ю.В. забезпечити озвучення пленарного засідання 52 сесії міської ради 6 скликання 27.01.2015 року.

5. Завідуючій загальним відділом апарату міської ради Сергієнко О.І. запросити на друге пленарне засідання 52 сесії міської ради членів виконавчого комітету, керівників комунальних закладів та підприємств, членів Громадської ради при міському голові, членів міських квартальних комітетів.

6. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома відповідних депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.

7. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                  Ю.А. Бова