Щасливої дороги, друзі!

Стадіон імені Куца знову зібрав випускників шкіл для прощального шкільного свята.
Усім містом проводжали випускників, а їх 219, у велике життя. Серед них і 12 медалістів. Золоті відзнаки мають Крістіна Болецька з ЗОШ №1, Ірина Мартиненко з ЗОШ №2, Денис Свинаренко, Ліля Петрик, Наташа Федченко, Наташа Шутка, Тетяна Яцкова з ЗОШ №5, Яна Вакуленко і Ганна Воловик з Боромлянської школи, срібні медалі отримали Христина Віленська і Ганна Бойко з ЗОШ №5, Микола Федоришин з Білківської школи.
Від щирого серця випускників із закінченням школи і початком дорослого життя привітали керівники району Олексій Новохатський та Едуард Холодов. Від імені міської ради з вітальним словом до винуватців урочистостей звернулася секретар міської ради Аліна Шацька, яка також вручила подяку члену дитячої дорадчої ради, що діє при міському голові, Ярославі Титаревій, випускниці міської школи №2. Крім цього, на згадку про рідне місто кожен випускник отримав від міськради буклети про місто Тростянець.

Серед випускників шкіл чимало лауреатів не лише із навчальних дисциплін, а і творчих конкурсів, всі вони отримали відзнаки Палацу дітей та юнацтва.
Загалом на адресу вчорашніх школярів лунало чимало теплих слів, проте, проводжаючи їх у доросле життя, всі говорили: “До побачення!”, на наших підприємствах, у закладах педагогічної та медичної галузі, в органах влади. Ми, дорослі, чекаємо на ваші завзяті руки та високі знання. Тож щасливої дороги і до скорої зустрічі!