Про проведення другого пленарного засідання позачергової 49 сесії міської ради 6 скликання

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

від 13.10.2014 року № 14
м. Тростянець

Про проведення другого пленарного засідання
позачергової 49 сесії міської ради 6 скликання

Згідно п. 4 ст. 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,:

1. Провести друге пленарне засідання позачергової 49 сесії міської ради 6 скликання 17 жовтня 2014 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. Пункт 2 розпорядження №12 від 27.08.2014 року «Про скликання позачергової 49 сесії міської ради 6 скликання», а саме порядок денний, доповнити наступними питаннями:

2.1. Про звіт виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств Тростянецької міської ради по виконанню програми соціального та економічного розвитку міста за 9 місяців 2014 року.
2.2. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2014 року.
2.3. Про внесення змін до міського бюджету на 2014 рік.
2.4. Про участь Тростянецької міської ради у проекті «Школа демократичних правил та процедур для органів місцевого самоврядування».
2.5. Про продовження терміну оренди нежитлових приміщень.
2.6. Про ситуацію, що склалася на водозаборі по вулиці Б. Хмельницького, 37.
2.7. Земельні питання.

3. Засідання постійних комісій провести:
- постійної комісії з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища - 15 жовтня 2014 року о 13-30 годині;
- мандатної з питань депутатської етики та законності – 15 жовтня 2014 року о 13-30 годині;
- постійної земельної погоджувальної комісії – 16 жовтня 2014 року о 15-00 годині;
- постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі – 16 жовтня 2014 року о 16-00 годині.

4. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради.

5.Завідуючій загальним відділом апарату міської ради Сергієнко О.І. запросити на друге пленарне засідання 49 сесії міської ради членів виконавчого комітету, керівників комунальних закладів та підприємств, членів Громадської ради при міському голові, членів міських квартальних комітетів.

6. Завідуючій КЗ КДК «Тростянецький» Куц Ю.В. забезпечити озвучення пленарного засідання 49 сесії міської ради 6 скликання 17.10.2014 року.

7. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                     Ю.А. Бова