Про внесення змін до розпорядження №12 від 27.08.2014 року «Про скликання позачергової 49 сесії міської ради 6 скликання»

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

від 08.09.2014 року № 13
м. Тростянець

Про внесення змін до розпорядження №12
від 27.08.2014 року «Про скликання позачергової
49 сесії міської ради 6 скликання»

У зв’язку із участю міського голови Бови Ю.А. у Школі місцевого самоврядування, що проводиться в рамках швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні», яка проходитиме 10-12 вересня 2014 року в м. Києві, керуючись ч. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни до розпорядження №12 від 27.08.2014 року «Про скликання позачергової 49 сесії міської ради 6 скликання», а саме:

1.1. Перенести дату проведення пленарного засідання позачергової 49 сесії міської ради 6 скликання на 16 вересня 2014 року на 10-00 годину у залі засідань міської ради.
1.2. Пункт 2 розпорядження доповнити наступним питанням:
1.2.1. Про надання дозволу КП «Тростянецьке ЖЕУ» на передачу в оренду нерухомого майна.

2. Засідання постійних комісій перенести:
- постійної комісії з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення на 15 вересня 2014 року на 14-00 годину;
- постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі на 15 вересня 2014 року на 16-00 годину.

3. Завідуючій КЗ КДК «Тростянецький» Куц Ю.В. забезпечити озвучення пленарного засідання 49 сесії міської ради 6 скликання 16.09.2014 року.

4. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                           Ю.А. Бова