Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Освіта
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

«День знань» в тростянецьких дошкільних закладах

Всі дорослі і діти кожного року з нетерпінням чекають 1 вересня. Цього дня, у всіх закладах освіти України розпочинається новий навчальний рік. Це день мрій і сподівань на майбутнє, день хвилювань та радості.

Діти - школярі ідуть до школи: хтось на свій найперший дзвоник, а для когось цей перший дзвоник буде востаннє лунати в стінах рідної школи…

З такими ж сподіваннями та хвилюваннями, ведуть вперше батьки своїх малюків до дитячого садочка. Саме в садочку маленька людина вперше так близько знайомиться з оточуючим її світом. Тут вона вчиться всьому вперше, тому так важливо дати їй повноцінні знання, вміння та навички, які вона буде використовувати в подальшому житті.

В ДНЗ «Ромашка» малюки стали учасниками загального свята, присвяченого Дню знань. На святі в ігровій формі разом з казковими героями , які завітали до них (баба Яга та Пірат Флінт), діти пригадали, чому так важливо бути грамотним та обізнаним.

Протягом всього заходу діти брали участь в конкурсах, іграх-естафетах. Вони із задоволенням співали і танцювали для гостей.

Закінчився цей святкових день – творчо. Діти малювали крейдою на асфальті все те, що вони побачили і дізналися про оточуючий світ.

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

День знань у ДНЗ «Веселка» пройшов з квітами та гарним настроєм. Поспішали дітлахи до дошкільного закладу 1 вересня. Вихователі, що радо чекали на них, повели малечу у Країну знань. В ошатній, розкішній залі маленька Україночка щиро вітала усіх присутніх зі святом. Діти виконали українські таночки, пісні, розповіли вірші про рідний дитсадок. До учасників свята з теплими, вітальними словами звернулася завідувач дошкільного навчального закладу «Веселка» Валентина Кущерева. В оновлених групах на дітей чекали нові іграшки, веселі ігри та забави.

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Цьогорічне свято у дошкільному навчальному закладі «Калинка» було побудоване на вихованні у дітей патріотичних почуттів – вихованні любові до Батьківщини, гордості за свою країну, ціннісного ставлення до рідної землі та українського народу. Свято підготовлене спільно виховательським та дитячим колективом. Учасники свята переважно були одягнені в український національний одяг – вишиванки. Звучали пісні «Наша Україна» (у сольному виконанні Насті Олійник), «Намалюю Україну», «До дитячого садка». Старші вихованці порадували всіх запальним українським таночком «Гопачок». Вихованці декламували вірші про рідний край, про дитячий садочок. Але жодне свято не буває без сюрпризних моментів: до малят завітали казкові герої – Знайко (вихователь Костенко Ольга Петрівна) та Незнайко (Інструктор з фізичної культури Тітарєва Ірина Миколаївна), які провели з дітьми розважальну програму. Всі разом грали в ігри, змагалися в естафетах, конкурсах – одним словом - у піднесеному настрої готувалися до подорожі в Країну знань. Допомогли їм у цьому організатори свята – музичний керівник Овчиннікова Лариса Григорівна та ведучі Соляник Ольга Володимирівна і Пономаренко Лариса Анатоліївна.

Завершилося свято словами вірша у виконанні Владіка Трофімцова:

У всьому світі – кожен зна:

Є Батьківщина лиш одна.

І в нас вона одна – єдина:

Це наша славна Україна!

Свято «День знань» розпочало навчальний рік в «Казці»

У День знань 2014 року, як і щороку 1 вересня, дошкільний навчальний заклад прикрашений різнокольоровими кульками, квітами, загальним радісним відчуттям того, що попереду нова сторінка життя – цікава, барвиста і повна нових знань та відкриттів.

Дошкільнята подорослішали за літо, відпочили і засмагли, знову зустрічаються зі своїми друзями і діляться враженнями про літній відпочинок. Для всіх дітей, працівників, батьків День знань – подія актуальна і урочиста.

Незабутню атмосферу свята малятам влаштували педагоги (ведуча – Міщенко Т.М., керівник музичний, виконали ролі Пізнайка – керівник музичний Ковальова Т.В., Незнайко – вихователь Крикуненко Є.А.).

У святі були задіяні діти всіх вікових груп: вони грали, танцювали, співали, малювали на асфальті. По закінченню свята дітей чекав бульбашковий феєрверк.

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

В Днз «Білочка» зустріли день знань рухливими іграми та малюнками на асфальті. Дуже цікавою здалася дітям лялькова вистава «В лісовій школі».

Найменші жителі Тростянця вітають всіх з Днем знань!

Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Відвідуваність сайту