Допомога військовим

Голови вуличних та будинкових комітетів збирають продовольство та необхідні речі для захисників

На заклик міської ради щодо збору необхідного запасу продовольства для бійців, які перебувають в зоні АТО, та загонів громадянської оборони уже відгукнулися деякі органи самоорганізації населення.

Найпершою попросила забрати із Рупиного зібрані овочі та крупу голова вуличного комітету вулиць Щорса та Крупської Валентина Москальова. Мешканці передали для захисників 5 мішків картоплі, 10 кг цибулі, моркви, а ще майже 40 кг макаронних виробів.

Голови будинкових комітетів №13, 15 та 19, що по вулиці Миру, також зібрали мішок картоплі, а також понад 20 кг макаронів та різної крупи, консерви, цукор, сіль, їжу швидкого приготування, солодощі, засоби гігієни тощо.

Голова вуличного комітету вулиці Короленка передала БФ «Доброта» 4,5 мішка картоплі, мішок буряка, капусту,цибулю, моркву, крупи, консерви, макаронні вироби, чай, жири, сало, сіль, цукор, мило.

А ще 76-літня жителька міста Галина З. попрохала передати бійцям в АТО свій вірш, який найближчими днями знайде своїх адресатів.