Свята

Пролунав перший дзвоник для тростянецьких дітей

Перший дзвоник сповістив про початок навчального року і в тростянецьких школах. Він є особливим для українських дітей, а надто для тих, які прибули із зони АТО. Зокрема у ЗОШ №4 таких троє учнів.

Вже стає доброю традицією те, що на шкільні свята Першого та Останнього дзвоника дітки приходять у вишиванках. У ЗОШ №4 також чимало школярів прийшли у національному одязі, решта – просто прикріпила жовто-блакитні стрічки на святкове вбрання.

Ніби все, як завжди, сонячний ранок, усміхнені щасливі обличчя, збентежені «первачки», дорослі учні випускного класу. Проте, у своєму виступі директор школи Ольга Заїка попрохала присутніх хвилиною мовчання вшанувати пам’ять тих, хто ціною свого життя боронив цілісність та незалежність України. Вона повідомила, що кожен навчальний день буде починатися із такої хвилини мовчання, доки у нашій державі не запанує мир.

Секретар міської ради Аліна Шацька зазначила, що слова єдності та миру сьогодні набувають особливого сенсу і закликала всіх не бути байдужими до долі переселенців, сімей мобілізованих бійців, а також надавати посильну допомогу та підтримку військовослужбовцям.

Також дітей зі святом привітали Надія Штагер – начальник станції Смородине від імені всіх залізничників, діти яких складають основну частину учнівського складу, та Емма Омельчук – заступник директора Палацу дітей та юнацтва.

Для міської школи №4 цей рік став знаменним ще й тому, що відтепер діти матимуть змогу користуватися теплим санвузлом, що актуально особливо для дітей молодшої ланки. Довгий час про це просили батьки, але роботи не могли виконати через фінансові проблеми району. Цього ж року це стало можливим завдяки фінансовій допомозі народного депутата Віктора Остапчука.