Допомога військовим

Бронежилети для військових тростянчан

Сім тростянчан, які у п’ятницю вирушили до зони АТО, отримали бронежилети. Заступник міського голови Олена Мусієнко особисто вручила їх військовослужбовцям на місці проведення військо-польових навчань, коли колона вже збиралася на схід.

Як обіцяв міський голова Юрій Бова, частина коштiв, отриманих від проведених в мiстi фестивалів, була витрачена на придбання військового спорядження для наших хлопцiв. Крім бронежилетів, наразі ведеться робота по придбанню кевларових касок, які також будуть передані бійцям, мобілізованим із Тростянця.

Крім цього, через благодійний фонд «Доброта» було придбане обмундирування для Тростянецького громадського формування з охорони громадського порядку «Сила і на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец честь», на базі якого створюється загін громадської оборони.