Про скликання позачергової 49 сесії міської ради 6 скликання

м. Тростянець

Про скликання позачергової 49 сесії
міської ради 6 скликання

Керуючись ч. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати позачергову 49 сесію міської ради 6 скликання на 10 вересня 2014 року на 10-00 годину у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести питання:

2.1. Про затвердження Угоди про партнерські відносини та співпрацю між гміною Кожухов (Польща) та містом Тростянець.
2.2. Про хід виконання загальноміської програми "Соціальне житло“ на 2008-2015 роки.
2.3. Про стан виконання програми підтримки діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків м. Тростянець на 2013-2015 роки.
2.4. Про роботу міських дошкільних навчальних закладів та стан підготовки до нового навчального року.
2.5. Про внесення змін до міського бюджету на 2014 рік.
2.6. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності водонапірної башти, водопроводів та каналізаційної мережі від Краснотростянецького відділення УкрНДІЛГА.
2.7. Про внесення змін до рішення 46 сесії 6 скликання від 27.06.2014 року №211 «Про затвердження акту приймання-передачі КТП №213 потужністю 250 кВа та лінії 2».
2.8. Про безоплатну передачу КТПА №213 з повітряними лініями на баланс ПАТ «Сумиобленерго».
2.9. Про діяльність КП ТМР «Тростянецьке ЖЕУ».
2.10. Земельні питання.
2.11. Різне.

3. Засідання постійних комісій провести:
- мандатної з питань депутатської етики та законності – 08 вересня 2014 року о 14-00 годині;
- постійної комісії з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення – 08 вересня 2014 року о 15-00 годині;
- постійної земельної погоджувальної комісії – 09 вересня 2014 року о 14-00 годині;
- постійної комісії з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища - 09 вересня 2014 року о 15-00 годині;
- постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі – 09 вересня 2014 року о 16-00 годині.

4. Завідуючій КЗ КДК «Тростянецький» Куц Ю.В. забезпечити озвучення пленарного засідання 49 сесії міської ради 6 скликання 10.09.2014 року.

5. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                       Ю.А. Бова