Про скликання позачергової 47 сесії міської ради 6 скликання

м. Тростянець

Про скликання позачергової 47 сесії
міської ради 6 скликання

Керуючись ч. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати позачергову 47 сесію міської ради 6 скликання на 18 липня 2014 року на 10-00 годину у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести питання:

2.1. Про Концепцію промислового парку «Тростянець».
2.2. Про створення промислового парку «Тростянець».
2.3. Про звіт виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств Тростянецької міської ради по виконанню програми соціального та економічного розвитку міста за перше півріччя 2014 року.
2.4 Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за перше півріччя 2014 року.
2.5. Про внесення змін до міського бюджету на 2014 рік.
2.6. Про стан теплопостачання центральної частини міста Тростянець.
2.7. Про перерахунок споживачів гарантованих послуг на 2015 рік.
2.8. Про внесення змін до плану регуляторної діяльності Тростянецької міської ради на 2014 рік.
2.9. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Тростянець газопроводів.
2.10. Про визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Тростянець.
2.11. Про затвердження додаткових угод до договорів особистих строкових сервітутів
2.12. Про надання дозволу ДП «Екосервіс» КП «Тростянецькомуннсервіс» на оренду особистого автомобіля у працівника – директора підприємства.
2.13. Земельні питання.
2.14. Різне.

3. Засідання постійних комісій провести:
- мандатної з питань депутатської етики та законності – 15 липня 2014 року о 15-00 годині;
- постійної комісії з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення – 15 липня 2014 року о 16-00 годині;
- постійної комісії з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища - 17 липня 2014 року о 15-00 годині;
- постійної земельної погоджувальної комісії – 17 липня 2014 року о 15-00 годині;
- постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі – 17 липня 2014 року о 16-00 годині.

4. Завідуючій КЗ КДК «Тростянецький» Куц Ю.В. забезпечити озвучення пленарного засідання 47 сесії міської ради 6 скликання 18.07.2014 року.

5. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                     Ю.А. Бова