Енергоефективність

Тростянець приєднавсь до Угоди Мерів

В рамках проведення Європейського Тижня Сталої Енергії в Україні у м. Львів представники Тростянецької міської ради - заступник міського голови Юрій Заяц та спеціаліст відділу економічного розвитку, маркетингу та залучення інвестицій Володимир Злепко - взяли участь в церемонії вручення сертифікатів новим підписантам Угоди мерів, серед яких був і Тростянець.

Наше місто теж отримало відповідний сертифікат, який засвідчує, що громада приєдналася до передової ініціативи Європейського Союзу, що об’єднує місцеві, регіональні та національні органи влади у виконанні взятих на себе зобов’язань по скороченню викидів СО2 не менш, ніж на 20%, до 2020 року шляхом розвитку «зеленої економіки» та покращення якості життя.

Крім цього, підписанти Угоди Мерів беруть на себе зобов’язання з підготовки Кадастру викидів у базовому році (БКВ) та створенню потужного керівного потенціалу, а також по представленню, протягом року після підписання Угоди, Плану дій по сталому енергетичному розвитку з вказанням конкретних дій, які збираються виконати.

Саме для того, аби нові міста-підписанти Угоди Мерів могли успішно виконати взяті на себе зобов’язання, для них був проведений вступний тренінг, під час якого учасники (серед яких і Ю. Заяц та В. Злепко) отримали знання із основ енергоменеджменту, методики та методології розробки базового кадастру викидів, заходів по енергоефективності, залучення зовнішнього фінансування тощо.