Про внесення змін до розпорядження №8 від 10.06.2014 року «Про скликання чергової 46 сесії міської ради 6 скликання»

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

від 19.06.2014 року № 9
м. Тростянець

Про внесення змін до розпорядження №8
від 10.06.2014 року «Про скликання чергової
46 сесії міської ради 6 скликання»

У зв’язку із участю міського голови Бови Ю.А. у Дні Діалогу, який відбудеться 25 червня 2014 року в м. Києві за участю Президента України та членів Уряду, відповідно до листа Асоціації міст України та громад № 1-84 від 12 червня 2014 року, керуючись ч. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни до розпорядження №8 від 10.06.2014 року «Про скликання чергової 46 сесії міської ради 6 скликання», а саме:

1.1. Перенести дату проведення пленарного засідання чергової 46 сесії міської ради 6 скликання на 27 червня 2014 року на 10-00 годину у залі засідань міської ради.
1.2. Пункт 2 розпорядження доповнити наступним питанням:
1.2.1. Про надання згоди на передачу газопроводів з балансу КП «Тростянецьке ЖЕУ» на баланс ПАТ «Сумигаз».

2. Засідання постійних комісій перенести:
- постійної комісії з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища на 24 червня 2014 року на 16-00 годину;
- постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі на 26 червня 2014 року на 16-00 годину.

3. Завідуючій КЗ КДК «Тростянецький» Куц Ю.В. забезпечити озвучення пленарного засідання 46 сесії міської ради 6 скликання 27.06.2014 року.

4. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                        Ю.А. Бова