Прозора влада

«Відкрите місто» працює для всіх

Платформа «Відкрите місто» (http://opencity.in.ua) – сайт, що допомагає оперативно вирішувати комунальні проблеми в Тростянці. Днями голови вуличних комітетів кварталів Вознесенський, Центральний та Цукрозаводський зустрілися, щоб обговорити результати роботи комунальних служб як у мікрорайонах загалом, так і у виконанні заявок, отриманих через сайт.

Вуличкоми запевняють – платформою «Відкрите місто» користуються:
- Після моєї заявки на вулицю завезли підсипкового матеріалу – битого каміння, лампочки та ліхтарі замінили упродовж кількох днів. Я легко користуюся сайтом, - ділиться Микола Павлович, вуличком вул.Чкалова.

Комунальники допомогою у вигляді сайту «Відкрите місто» теж задоволені:
- Із сайтом працювати зручно. З початку його дії підприємство отримало двадцять заявок. Деякі з них поки що не виконані, але незабаром вдасться опрацювати і їх, - каже Роман Гайдукович, начальник ДП «Екосервіс».

Регулярні зустрічі з представниками громадськості у кварталах – інновація потрібна і зручна.
- Це дуже добре зроблено. У міську раду ходити не потрібно. Зібралися вуличкоми із кварталу, обговорили і розійшлися, - говрить Микола Дем’яненко, вуличком вул. Некрасова.

Співпрацю між комунальниками та населенням якіснішою зробила і необхідність узгоджувати виконання робіт. Багато плюсів у такому нововведенні бачать і комунальні служби. Перед всіма роботами, що виконують комунальні підприємства, перш за все, до відома ставляться вуличками та депутати, що представляють кожен мікрорайон у раді. ДП «Екосервіс», зокрема, маємо гарний досвід співпраці з вуличкомами у мікрорайоні «Вознесенський». На вулицях Братській, Чкалова та Будьонного потрібна була підсипка доріг. Вуличками показали працівникам «Екосервісу» проблемні місця, і підсипний матеріал ліг у потрібне місце. «Те ж саме стосується і грейдування вулиць – попереджаємо про нього завчасно і намагаємося, щоб робота пішла лише на користь», - запевняє директор ДП «Екосервіс» Роман Гайдукович,.

Під час зустрічі з представниками квартальних комітетів, керівник кожної комунальної служби прозвітував про виконану з початку року роботу.

Говорили і про проблеми мікрорайонів, і про опитування стосовно долі пам’ятника Леніну, і про вибори Президента. Вуличкоми просили міськраду притягнути до відповідальності господарів, що не утримують свої будинки та зобов’язати працівників ринку на так званому «п’ятачку» зайнятися благоустроєм навколишньої території. Подібні зустрічі пройдуть на всіх семи мікрорайонах Тростянця. Їх мета – зробити співпрацю між громадою, владою та комунальниками тіснішою.