Сумський художній пленер

Сумський художній пленер

3 червня 2014 року до Тростянця завітали учасники IV міжнародного мистецького пленеру, проведення якого було ініційоване Українською академією банківської справи м. Суми.

Учасниками Сумського пленеру стали представники Дніпропетровська, Запоріжжя, Вінниці та Сум. Програмою перебування митців на Сумщині було передбачено також і відвідування міста Тростянець. Цей приїзд став можливим за підтримки та ініціативи голови Сумської обласної організації спілки художників України Івана Гапоченко. Під час візиту до нашого міста художники відвідали культурно – дозвіллєвий комплекс «Тростянецький», картинну галерею, де переглянули роботи своїх колег та перлину тростянеччини урочище Нескучне. Природа нашого міста, його краєвиди надихнули майстрів пензля на написання нових робіт. Натхненні неповторною красою лісових озер, різноманіттям кольорів, чаруючим світлом та п’янким ароматом різнотрав’я пленеристи з особливим завзяттям взялися до відтворення дивних краєвидів на своїх полотнах. Під час пленеру в урочищі Нескучне народилося п’ять нових картин таких різних та неповторних в своїй красі.

Тож із впевненістю можна сказати, відтворена в фарбах краса Тростянеччини здивує та приємно вразить шанувальників художнього мистецтва далеко за межами Сумщини.