Благоустрій

Продовжується будівництво тротуарів

Завершено будівництво тротуару в парку ім. П.І. Чайковського, який зручно з’єднав проміжок паркової ділянки від вже збудованого тротуару з вул. Л.Татаренка в напрямку вул. Миру.

Видатки на будівництво вказаного об’єкта, довжина якого є понад 100 погонних метрів, складуть близько 50,0 тис. грн. Не зважаючи на фінансові проблеми, які існують у проведенні платежів Державним казначейством при проведенні розрахунків з підрядними та постачальними організаціями, Тростянецька міська рада намагається в повній мірі забезпечити життєдіяльність міста Тростянець та виконати роботи, заплановані програмою соціально-економічного розвитку міста, який крім всього іншого, передбачає і проведення робіт з поточного ремонту та будівництва тротуарів з влаштуванням зручних з’їздів для забезпечення безбар’єрного пересування громадян та маломобільних груп населення.

На цьому роботи по влаштуванню тротуарів в місті не завершуються.