Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
До Уваги Тростянчан!
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Інформаційне повідомлення
про проведення загальноміського консультативного опитування

Сьогодні у суспільстві взагалі та у місті зокрема існують протиріччя щодо цінностей та героїв, які їх уособлюють. Одні вважають, що треба шанувати комуністичних вождів, інші хочуть увічнювати героїв нової доби.

Демонтаж пам’ятника В.І. Леніну в м. Тростянець та бажання розмістити на цій площі новий пам’ятний знак героям Майдану викликав широку дискусію. На засіданні «круглого столу» за участю громадських організацій та політичних партій лунали різні думки, але всі зійшлися у одному – треба почути думку громади. З думкою більшості тростянчан готові погодитися всі політичні лідери та громадські діячі. Саме тому з метою з’ясування думки мешканців міста Тростянець щодо вирішення важливих питань місцевого значення Тростянецькою міською радою було вирішено провести загальноміське консультативне опитування 25 травня 2014 року у день голосування по виборах Президента України. Це логічно, аби не створювати окремі дільниці, не збирати дільничні комісії, витрачаючи на це зайві кошти міського бюджету.

Отже кожен виборець, який прийде голосувати на виборчу дільницю цієї неділі, зможе не лише віддати свій голос за того чи іншого кандидата у Президенти, але і взяти участь у загальноміському опитуванні щодо долі пам’ятника Леніну, площі в парку по вулиці Горького, де він був розташований, увічнення героїв нашого часу та необхідності перейменування вулиць міста (зразок опитувального листа розміщений поряд із цією публікацією).

Опитування триватиме із 8.00 до 19-00 години на тих же виборчих дільницях, що і вибори Президента. Листок опитування Ви отримаєте разом із бюлетенем для голосування за голову держави і у кабінці для голосування зробите свій вибір, роблячи позначку (галочку, плюс, або інший знак) навпроти того варіанту відповіді на питання, з яким Ви згодні. Напроти слів «Ваш варіант» Ви можете зробити власну пропозицію щодо вирішення того чи іншого питання.

Заповнений опитувальний лист Ви маєте опустити до спеціальної скриньки, яка стоятиме окремо від прозорих скриньок для президентських бюлетенів.

Спеціально створена міська комісія зробить підрахунок голосів по загальноміському опитуванню та оприлюднить результати, які і стануть у подальшому основою для прийняття наступних рішень Тростянецькою міською радою і щодо подальшої долі пам’ятника В.І. Леніну, яким чином увічнити героїв Майдану і щодо майбутньої долі площі в центрі міста.

Тож прийдіть на виборчі дільниці та висловіть свою думку щодо вирішення цих важливих питань місцевого значення.

Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Відвідуваність сайту