Про перенесення чергової 44 сесії міської ради 6 скликання

м. Тростянець

Про перенесення чергової 44 сесії
міської ради 6 скликання

У зв’язку із тим, що 21.02.2014 року засідання постійної комісії з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища, а 25.02.2014 року пленарне засідання чергової 44 сесії Тростянецької міської ради 6 скликання не відбулися через відсутність кворуму, згідно п. 4 ст. 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 14 Регламенту Тростянецької міської ради 6 скликання:

1. Перенести пленарне засідання чергової 44 сесії міської ради 6 скликання на 17 квітня 2014 року на 10-00 годину та провести його у залі засідань міської ради.

2. Внести зміни до пункту 2 розпорядження №2 від 10.02.2014 року «Про скликання чергової 44 сесії міської ради 6 скликання», доповнивши порядок денний такими питаннями:

2.1. Про надання пільги на сплату земельного податку підприємствам залізничного транспорту.
2.2. Про внесення змін у додаток до рішення Тростянецької міської ради від 14.11.2013 року № 279 «Про внесення змін до рішення 18 сесії Тростянецької міської ради від 30.12.2011 року» «Про затвердження розміру орендної плати за земельні ділянки несільськогосподарського та сільськогосподарського призначення».
2.3. Про концепцію промислового парку «Тростянець».
2.4. Про затвердження Переліку безхазяйного майна та відумерлої спадщини, що було переведено до комунальної власності територіальної громади
м. Тростянець і підлягає відчуженню в 2014 році в новій редакції.
2.5. Про затвердження Переліку майна комунальної власності, що підлягає передачі в оренду в 2014 році.
2.6. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за перший квартал 2014 року.
2.7. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Тростянець житлового будинку по вул. Нескучанська, 15.
2.8. Земельні питання.

3. Засідання постійних комісій провести:
- мандатної з питань депутатської етики та законності – 15 квітня 2014 року о 15-00 годині;
- постійної комісії з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища - 15 квітня 2014 року о 16-00 годині;
- постійної земельної погоджувальної комісії – 16 квітня 2014 року о 15-00 годині;
- постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі – 16 квітня 2014 року о 16-00 годині.

4. Завідуючій КЗ КДК «Тростянецький» Куц Ю.В. забезпечити озвучення пленарного засідання 44 сесії міської ради 6 скликання 17.04.2014 року.

5. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                  Ю.А. Бова