Про скликання чергової 44 сесії міської ради 6 скликання

м. Тростянець

Про скликання чергової 44 сесії
міської ради 6 скликання

Керуючись ч. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати чергову 44 сесію міської ради 6 скликання на 25 лютого 2014 року на 10-00 годину у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести питання:

2.1. Про затвердження Програми розвитку туризму на 2014-2015 роки.
2.2. Про стан виконання Програми забезпечення діяльності депутатів Тростянецької міської ради та вуличних комітетів на 2013-2016 роки.
2.3. Про внесення змін до міського бюджету на 2014 рік.
2.4. Про внесення змін до рішення №460 36 сесії 4 скликання від 30.11.2005 року «Про затвердження положення «Про міський конкурс соціальних проектів та програм неприбуткових організацій» та створення конкурсної комісії.
2.5. Про діяльність КП ТМР «Тростянецькомунсервіс».
2.6. Про затвердження договорів купівлі-продажу земельних ділянок.
2.7. Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів.
2.8. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Тростянець будинку операторів газорозподільчої станції по вул.Фурманова, 1.
2.9. Земельні питання.
2.10. Різне.

3. Засідання постійних комісій провести:
- мандатної з питань депутатської етики та законності – 21 лютого 2014 року о 14-00 годині;
- постійної комісії з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення – 21 лютого 2014 року о 15-00 годині;
- постійної комісії з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища - 21 лютого 2014 року о 15-30 годині;
- постійної земельної погоджувальної комісії – 24 лютого 2014 року о 15-00 годині;
- постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі – 24 лютого 2014 року о 16-00 годині.

4. Завідуючій КЗ КДК «Тростянецький» Куц Ю.В. забезпечити озвучення пленарного засідання 44 сесії міської ради 6 скликання 25.02.2014 року.

5. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                        Ю.А. Бова