Про скликання позачергової 42 сесії міської ради 6 скликання

м. Тростянець

Про скликання позачергової 42 сесії
міської ради 6 скликання

Керуючись ч. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати позачергову 42 сесію міської ради 6 скликання на 31 грудня 2013 року на 10-00 годину у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести питання:

2.1. Про виконання плану роботи міської ради на на 2013 рік.
2.2. Про затвердження плану роботи міської ради на на 2014 рік.
2.3. Про внесення змін до міського бюджету на 2013 рік.
2.4. Про внесення змін до Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, затвердженого рішенням 12 сесії 6 скликання Тростянецької міської ради від 14.09.2011 року №359.
2.5. Про затвердження розміру мінімальної вартості місячної оренди 1 м2 загальної площі нерухомого майна.
2.6. Про внесення змін до Програми забезпечення діяльності депутатів Тростянецької міської ради та вуличних комітетів на 2013-2016 роки.
2.7. Про стан виконання Програми приватизації окремого індивідуально-визначеного майна комунальної власності Тростянецької міської ради у 2013 році.
2.8. Про затвердження проекту «Розробка та запровадження комплексної системи створення сприятливих інвестиційних умов у м. Тростянець в пріоритетних напрямках економіки міста».
2.9. Про умови оплати праці міського голови та заступників міського голови на 2014 рік.
2.10. Земельні питання.
2.11. Різне.

3. Засідання постійних комісій провести:
- мандатної з питань депутатської етики та законності – 27 грудня 2013 року о 14-00 годині;
- постійної земельної погоджувальної комісії – 27 грудня 2013 року о 15-00 годині;
- постійної комісії з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища - 27 грудня 2013 року о 16-00 годині 2013 року;
- постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі – 30 грудня 2013 року о 16-00 годині.

4. Завідуючій КЗ КДК «Тростянецький» Куц Ю.В. забезпечити озвучення пленарного засідання 42 сесії міської ради 6 скликання 31.12.2013 року.

5. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                Ю.А. Бова