Про скликання чергової 41 сесії міської ради 6 скликання

м. Тростянець

Про скликання чергової 41 сесії
міської ради 6 скликання

Керуючись ч. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати чергову 41 сесію міської ради 6 скликання на 20 грудня 2013 року на 10-00 годину у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести питання:

2.1. Про програму щодо запобігання та протидії корупції в місті Тростянець на 2014-2016 роки.
2.2. Про створення індустріального (промислового) парку «Тростянець».
2.3. Про затвердження Програми приватизації окремого індивідуально-визначеного майна комунальної власності Тростянецької міської ради на 2014 рік.
2.4. Про затвердження переліку безхазяйного майна та відумерлої спадщини, що було переведене до комунальної власності територіальної громади м. Тростянець і підлягає відчуженню у 2014 році.
2.5. Про виконання міської Програми впорядкування та вдосконалення містобудівної та землевпорядної документації м. Тростянець на 2011-2014 роки.
2.6. Про хід виконання міської програми «Дитячі меблі» на 2012-2015 р.р.
2.7. Про виконання програми благоустрою м. Тростянець на 2013-2014 роки.
2.8. Про виконання програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м.Тростянець на 2013-2014 роки.
2.9. Про внесення змін до міського бюджету на 2013 рік.
2.10. Земельні питання.
2.11. Різне.

3. Засідання постійних комісій провести:
- мандатної з питань депутатської етики та законності - 18 грудня 2013 року о 14-00 годині;
- постійної комісії з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення – 18 грудня о 15-00 годині;
- постійної земельної погоджувальної комісії – 18 грудня 2013 року о 16-00 годині;
- постійної комісії з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища - 18 грудня 2013 року о 17-00 годині 2013 року;

- постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі – 19 грудня 2013 року о 16-00 годині.

4. Завідуючій КЗ КДК «Тростянецький» Куц Ю.В. забезпечити озвучення пленарного засідання 41 сесії міської ради 6 скликання 20.12.2013 року.

5. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                    Ю.А. Бова