Про внесення змін до розпорядження №28 «Про скликання позачергової 39 сесії міської ради 6 скликання»

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

від 08.11.2013 року № 29
м. Тростянець

Про внесення змін до розпорядження №28
«Про скликання позачергової 39 сесії
міської ради 6 скликання»

У зв’язку з тим, що через відсутність кворуму 07 листопада 2013 не відбулося засідання постійної комісії з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища, у зв’язку із погодженням Угоди про партнерську співпрацю між гміною Богухвала (Польща) та містом Тростянець, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни до пункту 2 розпорядження №28 «Про скликання позачергової 39 сесії міської ради 6 скликання», доповнивши порядок денний сесії такими питаннями:

1.1. Про уточнення проекту Угоди про партнерську співпрацю між гміною Богухвала (Польща) та містом Тростянець.
1.2. Про затвердження Переліку майна комунальної власності, що підлягає передачі в оренду в 2013 році.
1.3. Про передачу ДП «Енергоремсервіс» КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» автомобіля ВАЗ-21061.

2. Засідання постійних комісій провести:
- з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 11 листопада 2013 року о 17.00 годині;
- мандатної з питань депутатської етики та законності – 12 листопада 2013 року о 17-00 годині.

3. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради та працівників апарату міської ради.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                Ю.А. Бова