Про внесення змін до розпорядження №26 «Про скликання чергової 38 сесії міської ради 6 скликання»

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

від 22.10.2013 року № 27
м. Тростянець

Про внесення змін до розпорядження №26
«Про скликання чергової 38 сесії
міської ради 6 скликання»

У зв’язку з тим, що через відсутність кворуму 21жовтня 2013 не відбулося засідання постійної земельної погоджувальної комісії, а 22 жовтня 2013 року не відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, у зв’язку із підписанням Протоколу намірів між міським головою м.Тростянець Бовою Ю.А. та президентом міста Богухвала (Республіка Польща) Вєславом Дронка від 18 жовтня 2013 року, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни до пункту 2 розпорядження №26 «Про скликання чергової 38 сесії міської ради 6 скликання», доповнивши порядок денний сесії такими питаннями:

1.1. Про партнерство між містами Тростянець та Богухвала (Республіка Польща).
1.2. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення – спортивно-розважального комплексу з басейном за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови в м. Тростянець.

2. Засідання постійних комісій провести:

- постійної комісії з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення – 23 жовтня о 15-00 годині;
- постійної земельної погоджувальної комісії – 23 жовтня 2013 року о 16-00 годині.

3. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради та працівників апарату міської ради.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                    Ю.А. Бова