Про скликання чергової 38 сесії міської ради 6 скликання

м. Тростянець

Про скликання чергової 38 сесії
міської ради 6 скликання

Керуючись ч. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати чергову 38 сесію міської ради 6 скликання на 24 жовтня 2013 року на 10-00 годину у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести питання:

2.1. Про звіт виконкому, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню програми соціально- економічного розвитку міста за 9 місяців 2013 року.
2.2. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2013 року.
2.3. Про внесення змін до міського бюджету на 2013 рік.
2.4. Про умови оплати праці міському голові та заступникам міського голови у 2013 році.
2.5. Про діяльність ДП «Елегія» КП ТМР «Тростянецьке ЖЕУ».
2.6. Про роботу міських дошкільних навчальних закладів та стан підготовки до нового навчального року.
2.7. Про внесення змін до Програми забезпечення діяльності депутатів Тростянецької міської ради та вуличних комітетів на 2013-2016 роки.
2.8. Земельні питання.
2.9. Різне.

3. Засідання постійних комісій провести:

- мандатної з питань депутатської етики та законності - 18 жовтня 2013 року о 14-00 годині;
- постійної комісії з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення – 18 жовтня о 15-00 годині;
- постійної комісії з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища - 21 жовтня 2013 року о 14-00 годині 2013 року;

- постійної земельної погоджувальної комісії – 21 жовтня 2013 року о 15-00 годині;
- постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі – 21 жовтня 2013 року о 16-00 годині.

4. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради та працівників апарату міської ради.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                  Ю.А. Бова