Про скликання чергової 37 сесії міської ради 6 скликання

м. Тростянець

Про скликання чергової 37 сесії
міської ради 6 скликання

Керуючись ч. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати чергову 37 сесію міської ради 6 скликання на 25 вересня 2013 року на 10-00 годину у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести питання:

2.1.​ Про внесення змін до рішення №518 «Про затвердження розміру орендної плати за земельні ділянки несільськогосподарського та сільськогосподарського призначення» 18 сесії 6 скликання Тростянецької міської ради від 30.12.2011 року.

2.2.​ Про обмеження часу перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування у нічний час.

2.3.​ Про внесення змін до міського бюджету на 2013 рік.

2.4.​ Про умови оплати праці міському голові та заступникам міського голови у 2013 році.

2.5.​ Про внесення змін до Програми приватизації окремого індивідуально-визначеного майна комунальної власності Тростянецької міської ради на 2013 рік.

2.6.​ Про нову редакцію концепції створення індустріального (промислового) парку «Тростянець».

2.7.​ Про діяльність КП ТМР «Тростянецьке ЖЕУ».

2.8.​ Про діяльність ДП «Енергоремсервіс» КП ТМР «Тростянецькомунсервіс».

2.9.​ Про заслуховування інформації прокурора Тростянецького району та начальника Тростянецького РВ УМВС про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території м. Тростянець.

2.10.​ Земельні питання.

2.11.​ Різне.

3.​ Засідання постійних комісій провести:

- мандатної з питань депутатської етики та законності - 19 вересня 2013 року о 14-00 годині;

- постійної комісії з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення – 19 вересня о 15-00 годині;

- постійної комісії з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища - 20 вересня 2013 року о 14-00 годині 2013 року;

- постійної земельної погоджувальної комісії – 20 вересня 2013 року о 15-00 годині;

- постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі – 20 вересня 2013 року о 16-00 годині.

4.​ Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради та працівників апарату міської ради.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                     Ю.А. Бова