Про створення комісії з обстеження безхазяйних газопроводів та газопроводів, що підлягають передачі до комунальної власності територіальної громади м. Тростянець

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

від «12» 07.2013 року № 72
м. Тростянець

Про створення комісії з обстеження
безхазяйних газопроводів та газопроводів,
що підлягають передачі до комунальної власності
територіальної громади м. Тростянець

Розглянувши листи Охтирського УЕГГ № вхід. 909 від 20.05.2013 року, ТОВ «Тростянецький електрозавод» № 106 від 30.05.2013 року, Тростянецькогго районного центру зайнятості № 313 від 27.05.2013 року, звернення голови кооперативу «Смородина- 2» Таран Н.М. № вхід Т-322 від 11.06.2013 року, голови кооперативу «Радость» Шевлякова В.Н. № вхід. Ш-323 від 11.06.2013 року, гр.. Куделя А.П. № вхід К-324 від 11.06.2013 року щодол прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Тростянець газопроводів та вирішення питання їх подальшої експлуатації Охтирським УЕЕГ, з метою обстеження цих об’єктів та підготовки матеріалів на розгляд сесії міської ради :

1. Створити комісію з обстеження безхазяйних газопроводів що підлягають передачі до комунальної власності територіальної громади м. Тростянець у складі:
Голова комісії – заступник міського голови Заяц Ю.М.
Члени комісії:
Начальник відділу містобудування, архітектури, комунального господарства та благоустрою Чижик В.Д.;
Спеціаліст з питань благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та озелення, забезпечення законності і правопорядку Котко О.В.;
Спеціаліст з правових питань та квартирного обліку Скрябіна О.Є.
Начальник КП «Тростянецьке ЖЕУ» Бондаренко В.В.
Представник Охтирського УЕГГ.

2. Комісії приступити до роботи з 15.07.2013 року та обстежити газопроводи згідно переліку визначеному в Додатку № 1 до даного розпорядження.
3. Відділу правового забезпечення апарату Тростянецької міської ради зясувати порядок передачі обстежених газопроводів на баланс ПАТ «Сумигаз» в обслуговування Охтирського УЕГГ.

4. Дане розпорядження направити причетним.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Заяц Ю.М.

Міський голова                                                    Ю.А. Бова

Додаток №1