Про перенесення чергової 35 сесії міської ради 6 скликання

м. Тростянець

Про перенесення чергової
35 сесії міської ради 6 скликання

В зв’язку із тим, що 24.07.2013 року пленарне засідання чергової 35 сесії Тростянецької міської ради 6 скликання не відбулося, згідно п. 4 ст. 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 14 Регламенту Тростянецької міської ради 6 скликання:

1. Перенести пленарне засідання чергової 35 сесії міської ради 6 скликання на 30 липня 2013 року на 16-00 годину та провести його у залі засідань міської ради.

2. На розгляд чергової 35 сесії винести питання:

2.1. Про звіт виконкому, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню програми соціально- економічного розвитку міста за перше півріччя 2013 року.
2.2. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за перше півріччя 2013 року.
2.3. Про внесення змін до міського бюджету на 2013 рік.
2.4. Про хід виконання загальноміської програми "Соціальне житло “ на 2008-2015 роки.
2.5. Про програму підтримки діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків м. Тростянець на 2013-2015 роки.
2.6. Про встановлення надбавки міському голові та заступникам міського голови у січні - липні 2013 року.
2.7. Про надання матеріальної допомоги на оздоровлення міському голові.
2.8. Про надання матеріальної допомоги на оздоровлення заступнику міського голови.
2.9. Про діяльність КП ТМР «Міська ритуальна служба» .
2.10. Про діяльність ДП «Зеленбуд» КП ТМР «Тростянецькомунсервіс».
2.11. Про діяльність ДП «Будинкоуправління» КП ТМР «Тростянецьке ЖЕУ».
2.12. Про надання дозволу на списання з балансу основного засобу по ДП «Екосервіс».
2.13. Про надання дозволу на списання з балансу основних засобів по КП «Тростянецьке ЖЕУ».
2.14. Про продовження терміну дії рішення 22 сесії 6 скликання Тростянецької міської ради «Про надання дозволу комунальному підприємству тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс» на продаж автотранспорту, непридатного до використання» №135 від 08.08.2012 року».
2.15. Про затвердження договорів купівлі-продажу земельних ділянок.
2.16. Земельні питання.
2.17. Різне.

3. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради та працівників апарату міської ради.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                        Ю.А. Бова