Про скликання чергової 35 сесії міської ради 6 скликання

м. Тростянець

Про скликання чергової 35 сесії
міської ради 6 скликання

Керуючись ч. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати чергову 35 сесію міської ради 6 скликання на 24 липня 2013 року на 10-00 годину у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести питання:

2.1. Про звіт виконкому, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню програми соціально- економічного розвитку міста за перше півріччя 2013 року.
2.2. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за перше півріччя 2013 року.
2.3. Про внесення змін до міського бюджету на 2013 рік.
2.1. Про хід виконання загальноміської програми "Соціальне житло “ на 2008-2015 роки.
2.2. Про програму підтримки діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків м. Тростянець на 2013-2015 роки.
2.3. Про встановлення надбавки міському голові та заступникам міського голови у січні - липні 2013 року.
2.4. Про надання матеріальної допомоги на оздоровлення міському голові.
2.5. Про надання матеріальної допомоги на оздоровлення заступнику міського голови.
2.6. Про діяльність КП ТМР «Міська ритуальна служба» .
2.1. Про діяльність ДП «Зеленбуд» КП ТМР «Тростянецькомунсервіс».
2.2. Про діяльність ДП «Будинкоуправління» КП ТМР «Тростянецьке ЖЕУ».
2.3. Про надання дозволу на списання з балансу основного засобу по ДП «Екосервіс».
2.4. Про надання дозволу на списання з балансу основних засобів по КП «Тростянецьке ЖЕУ».
2.5. Земельні питання.
2.6. Різне.

3. Засідання постійних комісій провести:

- мандатної з питань депутатської етики та законності - 19 липня 2013 року о 14-00 годині;
- постійної комісії з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення – 19 липня 2013 о 15-00 годині;
- постійної комісії з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища - 22 липня 2013 року о 14-00 годині 2013 року;
- постійної земельної погоджувальної комісії – 22 липня 2013 року о 15-00 годині;
- постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі – 22 липня 2013 року о 16-00 годині.

4. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради та працівників апарату міської ради.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                             Ю.А. Бова