Місто сучасних тротуарів

Місто сучасних тротуарів

Поступово крок за кроком Тростянецька міська рада з незначними бюджетними ресурсами покращує стан благоустрою міста Тростянець.
Втім, команда міського голови Юрія Бови не шукає причини для невирішення проблем, а вишукує можливості їх усунення.
Сьогодні у Тростянці ремонтуються не тільки дороги, а ще й упорядковуються тротуари.  на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Так, з настанням сприятливих погодних умов в цьому році вже завершено влаштування тротуарної доріжки по вул. Леніна, роботи по якій було розпочато в 2012 році.
Наразі ведуться роботи по влаштуванню сучасної пішохідної доріжки протяжністю біля 300 метрів по вул. Горького.
Передбачені видатковою частиною бюджету кошти становлять 100 тисяч гривень.
Роботи по даному об’єкту розпочато ще до початку травневих свят, які заплановано завершити до 01.06.2013 року.
Приємною новиною для тростянчан є те, що на цьому роботи по влаштуванню тротуарів в місті не завершуються.
Надалі заплановані роботи по поточному ремонту тротуарів на вул. Червоноармійська, Калініна, Миру, Л.Татаренка та ін. за рахунок фінансування об’єктів з бюджету міської ради на «Благоустрій міста», видатки на будівництво тротуарів в парку ім. П.І.Чайковського, по вул. Горького, Л.Татаренка – за рахунок коштів «Бюджету розвитку».
Місто Тростянець хоч і поступово, але дійсно стає містом європейського рівня.