У День Перемоги солдати плакали, як діти

У День Перемоги солдати плакали, як діти

Невблаганний час мчить, мов вихор, лишаючи по собі хіба що спогади. Є серед них такі, що у людській пам’яті не зітруться ніколи, адже не має права на забуття той героїзм та звитяга, яка допомогла нашому народові вистояти перед окупаційним ворогом, звільнити людство від фашистської чуми. На святковий мітинг з нагоди Дня Перемоги цьогоріч традиційно прийшло багато молоді, людей старшого покоління з квітами, а дехто і з фотопортретами тих, хто віддав своє життя за Перемогу, в руках.
- Наш земний уклін усім, хто бився на фронтах Великої Вітчизняної, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край. Подвиг ваш – безсмертний, пам’ять про вас, живих і мертвих, – нетлінна, вдячність народу – безмежна, - сказав, відкриваючи мітинг, міський голова Юрій Бова, звертаючись до ветеранів.
На жаль, з кожним роком їх усе менше, а спогади живих очевидців тих кривавих воєнних літ стають усе ціннішими. А от згадати кожному з них дійсно є що. на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Також до земляків з вітальним словом звернулися районний військовий комісар Сергій Швайкус, голови районнної державної адміністрації Анатолій Шишканов та районної ради Олександр Олійник, лідери ради ветеранів Володимир Мисенко та громадської організації «Воїн» Михайло Вінніков, командир батальйону Охтирської військової частини А 0563 Денис Єгорушкін, секретар райкому КПУ Анатолій Касьянов та від молоді – виходватель ДНЗ «Казка» Віктор Пороскун.
Невимовна туга та жаль за втраченими долями стискали серце, коли лунав «Реквієм» з вуст Валентини Лосєнкової, а також залп салютної групи Охтирської військової частини А 0563 під час хвилини мовчання.
Полум’я вічного вогню, ніби розсипалося на тисячі промінчиків і залишилися червоними тюльпанами на гранітних плитах, які клали вдячні тростянчани під акомпанемент пісень воєнних часів у виконанні міського хору «Ветеран».
Після мітингу, вже традиційно на ветеранів у військовому наметі чекала каша, приготована у польовій кухні та «сто фронтових грамів», які ветерани цього дня пили виключно за Перемогу. Це частування стало можливим завдяки бгадійній допомозі підприємців міста, серед яких ПРАТ «Хлібозавод «Залізничник», ТОВ «Дека-хліб», ФОП Шило Л.М., Крупчан І.Б., Чалий В.В., Гуренко В.В., Бова С.А., Слабоспицька Л.В., Тітов О.В., Шевченко Л.Б., Тараненко В.М., Ложенчник Л.А., Бондаренко В.А., Демченко А.Г. та Ільченко А.В. Аппарат Тростянецької міської ради виловлює щиру вдячність цим суб’єктам господарювання за підтримку і синівську турботу про ветеранів війни нашого міста.

на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец  на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец