Про проведення громадських слухань щодо обговорення проекту Генерального плану міста Тростянець Сумської області

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

від 18.05.2013 року № 58

Про проведення громадських слухань
щодо обговорення проекту Генерального
плану міста Тростянець Сумської області

Розглянувши заяву міського голови Ю.А. Бови від 18.05.2013 року, рішення секретаря міської ради від 18.05.2013 року, згідно ст. 13 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Положенням про громадські слухання, затвердженим рішенням 15 сесії Тростянецької міської ради від 26.02.2004 року №25, рішенням виконавчого комітету Тростянецької міської ради 6 скликання №102 від 20.03.2013 року:

1. Провести громадські слухання 30 травня 2013 року о 15-00 годині в приміщенні міської ради (в залі засідань) за адресою вул. Миру,6.

2. На розгляд громадських слухань винести питання щодо обговорення проекту Генерального плану міста Тростянець Сумської області.

3. Для підготовки та проведення слухань створити дорадчий комітет з провадження громадських слухань у складі:
1) Бова Ю.А. – міський голова – голова дорадчого комітету;
2) Сергієнко О.І. – начальник загального відділу апарату міської ради – секретар слухань;
члени дорадчого комітету:

3) Шацька А.І. – секретар міської ради;
4) Заяц Ю.М. – заступник міського голови;
5) Біловол А.Л. – керуюча справами виконкому;
6) Чижик В.Д. – начальник відділу містобудування, архітектури, комунального господарства та благоустрою апарату міської ради;
7) Линник Л.В. – начальник відділу правового забезпечення апарату міської ради;
10) Бондаренко В.В. – депутат міської ради, голова постійної комісії міської ради з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища;
11) Котко О.В. – депутат міської ради, голова постійної земельної погоджувальної комісії міської ради.

4. Затвердити календарний план проведення заходів з організації та провадження громадських слухань (додається).

5. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Міський голова                                   Ю.А. Бова

===============================