Вечір класичної музики у Палаці Голіцина
Вечір класичної музики у Палаці Голіцина на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
За ініціативи Тростянецької міської ради та
Клубу шанувальників творчості П.І. Чайковського

7 травня 2009р. відбулось відкриття Днів Чайковського в Тростянці

Вперше до Тростянця завітали виконавці з Києва, які неодноразово були лауреатами міжнародних конкурсів, Євген Кострицький (скрипка) та Лілія Соломонова (фортепіано). В їх виконанні прозвучали відомі твори П.І. Чайковського, а на завершення свого виступу вони подарували слухачам блискучий та запальний «Угорський танок» І. Брамса. В цей вечір також звучали музичні шедеври В.А. Моцарта, А. Вівальді, А.П’яцолли у виконанні камерного оркестру старовинної та сучасної музики «Ренесанс» Сумської обласної філармонії, який вже не один раз приїжджав до Тростянця і дарував нам свято музики. Яскравим і символічним було завершення концерту, оскільки останнім твором був відомий у всьому світі «Happy birthday» Хайдріха з нагоди дня народження великого руського композитора П.І. Чайковського.

Нагадуємо, що 16 травня об 11.00 в Палаці О. Голіцина в рамках Днів Чайковського в Тростянці відбудеться концерт фіналістів фестивалю класичної музики «Пролісок», а о13.00 на Алеї Закоханих відбудеться урочисте відкриття Альтанки.

Асоціація міст України