Про внесення змін до розпорядження №10 від 12.03.2013 року «Про скликання чергової 31 сесії міської ради 6 скликання»

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

від 21.03.2013 року № 11
м. Тростянець

Про внесення змін до розпорядження №10
від 12.03.2013 року «Про скликання
чергової 31 сесії міської ради 6 скликання»

У зв’язку із необхідністю участі міського голови Ю.А. Бови в роботі Конференції кращих практик місцевого самоврядування, як переможця у номінації «Досвід залучення інвестицій і реалізації грантових програм» Конкурсу, проведеного в рамках Програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні», а саме у Церемонії нагородження та представленні учасникам Конференції практики м. Тростянець (лист-запрошення від 18.03.2013 року), керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42, ч. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Перенести пленарне засідання чергової 31 сесії міської ради 6 скликання на 28 березня 2013 року на 10-00 годину та провести його у залі засідань міської ради.

2. Пункт 2 розпорядження №10 від 12.03.2013 року «Про скликання чергової 31 сесії міської ради 6 скликання» доповнити такими питаннями:

2.1. Про використання Прапора Європи в місті Тростянець.
2.2. Про внесення змін до «Положення про загальний відділ апарату Тростянецької міської ради».
2.3. Про внесення змін до «Положення про відділ економічного розвитку, маркетингу та залучення інвестицій апарату Тростянецької міської ради».
2.4. Про внесення змін до «Положення про відділ правового забезпечення апарату Тростянецької міської ради».
2.5. Про внесення змін до «Положення про відділ містобудування, архітектури, комунального господарства та благоустрою апарату Тростянецької міської ради».
2.6. Про внесення змін до Статуту ДП «Елегія» КП Тростянецької міської ради «Тростянецьке ЖЕУ».
2.7. Про внесення змін до Статуту ДП «Комунжитло» КП Тростянецької міської ради «Тростянецьке ЖЕУ».
2.8. Про внесення змін до Статуту ДП «Готель Тростянець» КП Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс».
2.9. Про внесення змін до Статуту ДП «Зеленбуд» КП Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс».
2.10. Про внесення змін до Статуту КП Тростянецької міської ради «Міська ритуальна служба».
2.11. Про внесення змін до Статуту КП Тростянецької міської ради «Бюро технічної інвентаризації».

3. У зв’язку із доповненнями пункту 2 розпорядження №10 від 12.03.2013 року «Про скликання чергової 31 сесії міської ради 6 скликання»:
3.1 . Провести засідання постійних комісій:
- постійної комісії з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення – 22 березня 2013 о 15-00 годині;
- мандатної з питань депутатської етики та законності - 27 березня 2013 року о 14-00 годині.
3.2. Перенести засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі на 27 березня 2013 року на 15-00 годину.

4. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради та працівників апарату міської ради.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова            Ю.А. Бова